Зразки заяв громадян України (які можуть бути подані в будь-який час) про сплату державного збору на загальнообов,язкове пенсійне страхування до управління ПФУ у містах, районах у містах та районах в області до державного органу, Пенсійного фонду України, для підприємців, їх найманих осіб ,робітників освіти, державних, комунальних і приватних підприємств, установ організацій.

З метою отримання державних пенсій за рахунок коштів державного органу Пенсійного фонду України та Державного бюджету Україти (тобто за рахунок НАціонального багатства України) за нормами ЗУ "Про пенсійне забезпечення ", як і українські "пільговики": прокурори, міліціонери, держслужбовці.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > Зразки заяв громадян України (які можуть бути подані в будь-який час) про сплату державного збору на загальнообов,язкове пенсійне страхування до управління ПФУ у містах, районах у містах та районах в області до державного органу, Пенсійного фонду України, для підприємців, їх найманих осіб ,робітників освіти, державних, комунальних і приватних підприємств, установ організацій.

На повідомлення "Зразки заяв громадян України (які можуть бути подані в будь-який час) про сплату державного збору на загальнообов,язкове пенсійне страхування до управління ПФУ у містах, районах у містах та районах в області до державного органу, Пенсійного фонду України, для підприємців, їх найманих осіб ,робітників освіти, державних, комунальних і приватних підприємств, установ організацій." 4 коментара

 1. Юрій сказав:

  Цікаво, хтось вчитується у текст заяв? Гадаю у небагатьох підприємців є купа часу аби просиджувати за комп’ютером і намагатись осягти сенс цих складних текстів. Це я до свого питання. А моє питання – що дасть мені подання такої заяви?

 2. Visa schengen сказав:

  А що дасть підприємцю написання цієї заяви? Навіщо на це витрачати час?

 3. Сергей сказав:

  А це тільки ви вирішуєте , тому таке питання можете задати виключно собі .

 4. Сергей сказав:

  Це дасть :
  1. те ,що ви будете отримувати пенсію з державного Пенсійного фонду України ,а не з недержавного Пенсійного фонду без слова України та просто органу без слова державного;
  2. ви не будете стільки платити скільки ви платите зараз немаючи за це жодних гарантій .

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.62MB