Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

30 листопада 2010 року

Розвиток подій навколо накладення вето президента на податковий кодекс з одночасним скеруванням поправок для розгляду Верховною Радою та інформаційні війни, які ведуться з цього питання, заставили нас зробити наступну заяву.

Ми розуміємо, що вето президента з «необхідними поправками» до податкового кодексу дає можливість прийняти наявний варіант податкового кодексу простою більшістю голосів. Ми не погоджуємося, що протягом двох днів чи навіть тижня можна суттєво поправити настільки неякісний проект, яким є цей податковий кодекс.

Ми вважаємо неприпустимим зі сторони уряду постійне намагання викривити нашу основну вимогу, а саме вето на податковий кодекс, у набір незначних правок, що лише завуальовують очевидний негативний вплив цього документу на бізнес – середовище.

Ми вважаємо недоречною та неприпустимою участь частини представників асоціацій бізнесу у переговорному процесі щодо внесення будь-яких змін до існуючого варіанту Податкового кодексу і переконливо просимо їх не перешкоджати спільній справі Майдану, адже абсолютна більшість підприємницького загалу Майдану висловилась за єдино прийнятне рішення – вето президента та початок роботи над новим проектом податкового кодексу, дія якого може розпочатися не раніше як з 01.01.2012 р.

Ми не відступимо і від наших вимог щодо особистої відповідальності чиновників, які у настільки непрофесійний спосіб позбавили бізнес можливості нормальної роботи та розвитку, починаючи з липня поточного року.

Саме тому ми просимо наших колег – підприємців та усіх, хто підтримує наші вимоги, знову вийти на Майдан 2 грудня о 9.00.

Бізнес не може функціонувати за правилами, які встановлюються без попереднього аналізу регуляторного впливу, без адекватного обговорення у середовищі усіх зацікавлених сторін.

Ми зі свого боку готові активно включитися у процес підготовки нового варіанту податкового кодексу, що гарантує бізнесу розвиток та нормальне функціонування бюджетного процесу.

Ми наголошуємо, що абсолютно неприйнятний варіант Трудового кодексу, що теж невдовзі розглядатиметься у Верховній Раді, викличе за умови його підтримки нашу адекватну реакцію.

Спільно з Конфедерацією вільних профспілок ми готові до співпраці у підготовці якісних, орієнтованих на розвиток суспільства як податкового, так і трудового кодексу.

Голова КР Асамблеї МСБ
Ігор Гурняк
Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади (документи) > Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

На повідомлення "Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України" 6 коментарів

 1. Рубежное сказав:

  моё мнение такое, что вето не решит проблему малого бизнеса. даже если его и не примут(в чём я с трудом сомневаюсь), то с нового года эту ересь внесут в виде поправок в существующие законы. Проблема в главе государства, поскольку ему подчинен кму. следовательно президента всё вполне устраивает, а с нами ведут просто игры в забалтывание и затягивание процесса, что бы мы все сидели дома и праздновали 31 декабря, а они быстренько из-под полы примут НК и всё.
  Вопрос мой к правлению Правового Простора и юристам, в частности к Римме.
  1) Есть ли у вас воля поднять вопрос о референдуме по поводу импичмента президенту???
  2) Возможно ли по нашему законодательству поднять данный вопрос на референдум?
  Возможно ли

 2. Артур сказав:

  Слушал 23.11.2010 мини-семинар Риммы Белоцерковской на Майдане. Про пенсионные выплаты. Хочу присоединиться к вам если это возможно или получить консультации как организовать в столице подобную гражданскую ассоциацию. И деньги найдем и юристов наймем. С чего начать?

 3. admin сказав:

  По всим консультативним питанням  дзвоніть по телефонам:
  Римма Николаевна Белоцерковская – 0501699214
  Лысюк Лариса Павловна – 0671903207

 4. Полушина Валентина Владимировна сказав:

  виклик державного виконавця
  У відповідності до ст.2;5;6;24;88 ЗУ “Про виконавче провадження” та з метою повного своєчасного примусового виконання вимога № Ф340Увід 21.12.2010 року що видав Управління ПФУ в Яготинському районі, про стягнення —-заборгованості зі сплати страхових внесків в сумі 632 грн. 42 коп.забов’язую -з явитись до державного виконавця 28.12.2010 року з 9 до 12 год. за адресою м. Яготин, вул. Незалежності, 148 щодо сплати боргу за вищевказаним виконавчим документом та надати квитанцію про сплату заборгованості (борг 632 грню42 коп. витрати 20 грн.) У разі неявки до державного виконавця в зазначений день і час до Вас будуть застосовані штрафні санкції в розмірі 34-170 грн. та примусовий привід через органи внутрішніх справ. Одночасно попереджаю Вас про кримінальну відповідальність старший державний виконавець Перетятько Л.П.

 5. Полушина Валентина Владимировна сказав:

  28/12/2010 старшиму державному виконавцю було подано заяву про оскарження вимоги Управління ПФУ. ; сіяня 2011 року була подана скарга В ПФУ (Яготинський відділ)

 6. Полушина Валентина Владимировна сказав:

  Полушина Валентина Владимировна:
  11.01.2011 ходила в пенсионный (до этого 04.01.2011 зарегистрировала скаргу в пфу) узнать, каков будет результат, люди так искренне удивились… Ответ?, в вашей скарге такой бред, интересно, кто писал, скажите своим подопечным, что бы они не обращались к хворым, а сразу шли к психиатру. На мой ответ, что писала я, нисколько не смутившись, что ж извините, но то, что вы написали, это действительно бред. Сегодня зарегистрировала 4 иска в районном суде. Думаю, результат будет такой же, по крайней мере, потяну до кассации.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.68MB