Хто потрібен Україні – Рімма Білоцерківська чи Ю.Тимошенко? Переслідування захисника Конституційних прав в Україні.

Выступление Р.Белоцерковской на телеканале TVI Киев 29.03.2012 года

Чому перед виборами проводяться репресії проти правозахисниці Рімми Білоцерківської?
Римма Білоцерківська, голова ГО «Правовий простір» ( м.Сєвєродонецьк Луганської області ) показує на практиці - як діяти у правовому полі України - держави українського народу, щоб почати розбудовувати задекларовані в Конституції України демократичні права, загальнолюдські цінності.

Ці права фактично знецінені за останні 20 років президентами і парламентами, своїм «мудрим» керівництвом.
Остання спроба повернення до демократії в Україні зраджена В.Ющенком і Ю.Тимошенко.

Останніми місяцями українців прикуто до телевізорів "гучними" судовими сканадалами з високопосадовцями, де проявляється заангажованість судової системи.

22 травня судом міста Рубіжне прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рімми Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту».
Це співпало з проведенням 1-го етапу Всеукраїнського автопробігу «Автомайдан-2012», який пройшов під гаслом "Зроби Україну сам", де Р. Білоцерківська була одним з найактивніших учасників.

Рішення прийнято за відсутності Рімми Білоцерківської, без будь – яких серйозних підстав, після кількаразових самовідводів суддів щодо «шитої білими нитками» справи, скерованої на створення умов ускладненого пересування відомого правозахисника територією України.
Справу, як відомо, було відкрито за «перешкоджання» незаконному будівництву, що є звичною практикою у сучасній Україні.

Саме Рімма Білоцерківська виявила та донесла до громадян України гірку правду про те, куди поділось українське національне багатство та як розграбовано землю та комунальне майно на території сіл та міст України. Чому в Україні так і не створені територіальні громади?! І чому так аврально запрацювала конституційна асамблея з написання нової Конституції України, в той час, коли мільйони українців вимагають відновлення конституційного ладу.

Напрацювання Білоцерківської допомогло сотням підприємців залишитись працювати на законній спрощеній
системі оподаткування та допомогли підприємцям розібратись у неконституційності існуючої пенсійної системи в Україні.

Правозахисні організації закликають громадян прибути в Київ, а киянам - вийти на акцію до Генеральної прокуратури захистити її громадянські права та підтримати вимогу про закриття сфальсифікованої кримінальної справи проти Рімми Білоцерківської. Акція відбудеться в понеділок 28.05.2012 в 11-00 за адресою: Київ, вул. Різницька, 13/15.

Як відіреагує суспільство?


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Відео > Хто потрібен Україні – Рімма Білоцерківська чи Ю.Тимошенко? Переслідування захисника Конституційних прав в Україні.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.07MB