Заказали труба пвх наружная труба пвх наружная паяльник для труб .

Встановлення і скасування податків і зборів

Сторінки: 1 2

Відповідно до абз.9 ст.1 Встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів ЗУ «Про систему оподаткування» , який діяв до 31.12.2010р.

«Зміни і доповнення до цього Закону, інших законів України про оподаткування стосовно надання пільг, зміни податків, зборів (обов'язкових платежів), механізму їх сплати вносяться до цього Закону, інших законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року».


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > Встановлення і скасування податків і зборів

На повідомлення "Встановлення і скасування податків і зборів" 3 коментара

 1. goha сказав:

  Самый важный аргумент!При принятии НК действовала старая редакция Бюджетного кодекса.
  Поэтому при принятии НК необходимо было учесть положения п3 ст27 Бюджетного кодекса, “3. Закони України, які впливають на формування доходної чи видаткової частини бюджетів, повинні бути офіційно оприлюднені до 15 серпня року, що передує плановому. В іншому разі норми
  відповідних законів, що впливають на формування доходної та/або видаткової частини бюджетів, застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, наступного за плановим.” То есть с 1. 01.2012г!

  Вопрос: Кто-то может утверждать, что нормы Налогового Кодекса не влияют на формирование доходной и/или расходной части бюджетов?

 2. goha сказав:

  goha сказав(ла), що:

  Вопрос: Кто-то может утверждать, что нормы Налогового Кодекса не влияют на формирование доходной и/или расходной части бюджетов?

  Поскольку принятие Налогового Кодекса влияет на (по меньшей мере) доходную часть бюджета, то во время принятия НК законодатели обязаны были учесть требования ст.27 действующего Бюджетного Кодекса и отразить это в новом НК, а именно о том, что Налоговый Кодекс вступает в силу с 1.01.2012г.

 3. Прохожий сказав:

  Много текста и мало смысла. Почитайте ст. 1 Налогового кодекса Украины. “1.3. Цей Кодекс не регулює питання погашення податкових зобов’язань або стягнення податкового боргу з осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, з банків, на які поширюються норми розділу V Закону України “Про банки і банківську діяльність”, та погашення зобов’язань зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.”

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.57MB