Всеукраїнський страйк підприємців проти прийняття Податкового Кодексу

Сторінки: 1 2

04.11.2010

Під стінами Верховної Ради України проходить всеукраїнський страйк підприємців проти прийняття Податкового Кодексу.

У Маріїнському парку біля ВР зібралося більше 6 тисяч підприємців з усієї України, і на 11 годину ранку люди продовжували приєднуватись до акції.

Сьогодні Верховна Рада мала розглядати проект Податкового кодексу в другому читанні, але через понад 4 тисячі поправок до нього голосування перенесене на 16 листопада. Підприємці вимагають прийняти справедливий Податковий кодекс та  провести чесну пенсійну реформу.

Представники малого та середнього бізнесу кажуть, що спрощена система оподаткування в редакції нового податкового кодексу призведе до колапсу економіки вже з 1 січня.

Кодекс знищення середнього класу. Підприємці вимагають відставки уряду

Наприкінці вересня цього року представники об’єднань підприємців з різних регіонів провели в Києві прес-конференцію з промовистою назвою: «Знищення малого та середнього бізнесу – ознака непрофесійності чи мета діючої влади?» Вони заявили, що проект Податкового кодексу насправді «всенародно обговорювався»... з чиновниками і податківцями, а не з суб’єктами підприємницької діяльності. Асамблея малого і середнього бізнесу, яка об’єднує понад сто громадських організацій, зазначає, що проект не пройшов регуляторних процедур, передбачених чинним законодавством.

За словами голови Союзу підприємців «Ніка» із Запоріжжя Лідії Кривенко, якщо проект кодексу буде ухвалений у запропонованому урядом варіанті, бізнесу нічого іншого не залишиться, як «здати свідоцтва і піти в тінь». Лише у Запоріжжі проти «урядової реформи» зібрали понад 10 тисяч підписів підприємців і передали їх до Адміністрації Президента.

«Підприємці мимоволі стали найактивнішою частиною суспільства, на свій страх і ризик створили робочі місця, взяли відповідальність не тільки за свої сім’ї, а й за тих людей, яких працевлаштували. Взяли відповідальність за державу – утримують її своїми податками, – каже Ігор Запрудський, голова організації малого і середнього бізнесу з Луганська. – А тепер нас просто хочуть знищити. Асамблея уже оскаржує в судах чимало рішень нової влади. Ми пропонуємо підприємцям подавати позови і я впевнений: ми захистимо свої права, бо правда на нашому боці. Боротимемося до кінця, дійдемо до вищих європейських інстанцій і наведемо лад у нашій країні. Іншого шляху немає. Як і довіри до влади, котра весь податковий тягар перекладає на тих людей, що будують економіку, створюють робочі місця... Народ, країну ламають через коліно. Усі це щодня бачать. Але правда за нами, а не за ними. І ми стоїмо пліч-о-пліч».

Член правління громадської організації «Наш захист» із Києва Андрій Панаєтов закликав усіх підприємців «об’єднатися хоча б тимчасово, бо нині, як ніколи, потрібно довести так званій виконавчій владі, що ми над собою експериментувати не дозволимо, бо ми не піддослідні кролики». За словами пана Андрія, приватних підприємців з допомогою запропонованого кодексу хочуть знищити як клас. «Ми не відмовляємося платити податки, бо розуміємо, що з них учителі й лікарі отримують зарплату, навчають дітей і виїжджають на виклики, але ми вимагаємо прозорості, хочемо бачити, куди йдуть наші гроші. Якщо ми платимо до Пенсійного фонду, то нехай звітують до копійки, куди їх витрачають. Нехай відправляють наші гроші не на мерседеси, євроремонти та утримання величезного чиновницького апарату, а справді пенсіонерам. Хай піднімуть мізерні пенсії нашим батькам, урізавши величезні колишнім депутатам, чиновникам. Давайте змусимо цей уряд обслуговувати державу, а не розсовувати  постійно щось по своїх кишенях», – закликав Панаєтов.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 38.19MB