Територіальні громади: архівні довідки не мають юридичної основи!

Ремарка : Історичні довідки надаються науковцями в галузі історії, а архівна установа, архів, архівний підрозділ, архівний відділ - це відповідно установа чи структурний підрозділ, що забезпечує облік і зберігання архівних документів, використання відомостей, що в них містяться, та формування Національного архівного фонду і/або здійснює управління, науково-дослідну та інформаційну діяльність у сфері архівної справи і діловодства.
Так, як архівна довідка сама по собі немає юридичної осонови,  та щей складена не уповноваженими на те органом , архівним відділом ,що зобовязаний вести архівні справи та видачати архівні документи.
Відповідно до того Рубіжанська міська рада зареєстрована 21.05,1997р., як доречі і всі ради по території України в день коли взагалі не було законодавства про міські ради, а саме ЗУ "Про місцеве самоврядування",оскільки він вступив в законну силу тільки 13.06.1997 року. Тому той хто провів державну реєстрацію всіх рад 21.05.1997р. є відвертими злочинцйями проти громадян України власників всієї власності на своїй території проживання і території держави і засновників рад відповідно до ст.140-142 Конституції України.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади > Територіальні громади: архівні довідки не мають юридичної основи!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.55MB