Расценки на грузоперевозки по украине: цены на грузоперевозки по украине first.dp.ua. . Автопрокат Николаев автопрокат Николаев rentalcars.mk.ua.

СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності.

Сторінки: 1 2

Відповідно до ч 2 .ст.55 Господарського кодексу України Суб'єктами господарювання є : - громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці;
Відповідно до ч 3.ст.55 Господарського кодексу України Суб'єкти господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.
Суб'єктами мікропідприємництва є:
- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.
Суб'єктами малого підприємництва є:
- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.
Суб'єктами великого підприємництва є
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.

Інші суб'єкти господарювання належать до суб'єктів середнього підприємництва.
Відповідно до того ,що я_________________, громадянин -підприємець - є суб'єктом мікропідприємництва , бо маю ( немаю ) найманих осіб ,у кількості _____ чоловік , та маю річний дохід за Декларацією___________________________ поданою “___”________________ 201__ року за вхідним №______________ до ДПІ у м.___________________________ .
Таким чином , я_________________, громадянин -підприємець - є суб'єктом мікропідприємництва і не під падаю під дію статті 8 Податкового кодексу України, що стосується ВИКЛЮЧНО суб,єктів ,: малого , середнього та великого підприємництва .
82.1. Тривалість перевірок, визначених у статті 77 цього Кодексу, не повинна перевищувати 30 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів, інших платників податків - 20 робочих днів.
Продовження строків проведення перевірок, визначених у статті 77 цього Кодексу, можливе за рішенням керівника органу державної податкової служби не більш як на 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - не більш як на 5 робочих днів, інших платників податків - не більш як на 10 робочих днів.
82.2. Тривалість перевірок, визначених у статті 78 цього Кодексу (крім перевірок, що проводяться за наявності обставин, визначених у підпункті 78.1.8 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу, тривалість яких встановлена у статті 200 цього Кодексу), не повинна перевищувати 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - 5 робочих днів, інших платників податків - 10 робочих днів.
Продовження строків проведення перевірок, визначених у статті 78 цього Кодексу, можливе за рішенням керівника органу державної податкової служби не більш як на 10 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - не більш як на 2 робочих дні, інших платників податків - не більш як на 5 робочих днів.
За Указом Президента України “Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності “ від 23 липня 1998 року N 817/98 встановлено що :


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності.

На повідомлення "СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності." 2 коментара

  1. Андрей сказав:

    незрозуміло посилання на статтю 8 податкового, можливо ви мали на увазі главу 8, але і там говориться про платників податків, немає там розділу на великий, середній та малий бізнес, будьласка роз’ясніть на підставі чього ми як СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадаємо під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності?.
    с повагою Андрій

  2. Сергей сказав:

    Там посилання на ст.82 Податкового кодексу України ,як раз про перевірки.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 34MB