Суб’єкта господарської діяльності “ДПІ в м. Сєвєродонецьку “ не є органом влади доводить реєстрація цієї особи у ЄДРПОУ за №21823651, як суб’єкта господарської діяльності.

Сторінки: 1 2 3 4 5

Згідно п.1 Положення про ЄДРПОУ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N118, Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України - це автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання даних про юридичних осіб всіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання, відокремлені підрозділи юридичних осіб, що знаходяться на території України, а також відокремлені підрозділи юридичних осіб України, що знаходяться за її межами.

Згідно п.3 Положення про ЄДРПОУ до Державного реєстру включаються дані про такі суб'єкти господарської діяльності: юридичні особи, а також їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території України і провадять свою діяльність на підставі законодавства України; юридичні особи, а також їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи , розташовані за межами України, які створені з участю юридичних осіб України і діють відповідно до законодавства іноземних держав.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4 5

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > ДПІ > Суб’єкта господарської діяльності “ДПІ в м. Сєвєродонецьку “ не є органом влади доводить реєстрація цієї особи у ЄДРПОУ за №21823651, як суб’єкта господарської діяльності.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.82MB