Щодо інформації Рімми Білоцерківської про цугванг.

Сторінки: 1 2

Висновок як і по п. Томасевичу.
Не можу погодитись із твердженням про те що хто не сплатив внески у 2010 році той вільний. Ще раз читаємо   пп.6 п.7  Розділу VIII. ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ  ЗУ  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» встановлено, що

«7. На період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом».

На мою думку, тут все чітко прописано. Внески і штрафні санкції будуть стягнуті відповідно до норм законодавства, якими відповідні органи були наділені до набрання чинності цим Законом. Що ж стосується скасування 1-9 пунктів ст.106 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у тому числі і п.9 про штрафні санкції за несплату пенсійних внесків і не подачу звітності, то це стосується того, що внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з 1 січня 2011 року не буде, тому нараховувати пеню і штрафні санкцій теж не має потреби.

З повагою, Сухонос М.В.

ВІДПОВІДЬ Білоцерківської Рімми, голови ГО “Правовий простір” м. Сєвєродонецька, Луганської області.

Маніпуляції, Маніпуляції, Маніпуляції! ..

ОРГАНИ — які?

ОРГАНИ- просто, як органи ( руки, ноги, голова, кредитні спілки у вигляді Пенсійного фонду (не плутати з іншим органом державної влади, Пенсійним фондом України )?

Чи ОРГАНИ - державної влади, Пенсійний фонд України?

“Внески і штрафні санкції будуть стягнуті відповідно до норм законодавства, якими відповідні органи були наділені до набрання чинності цим Законом... “, це особисті інтерпретації Закону? 1058 автора питання, бо в законі написано інше.

Для просто ОРГАНІВ, законодавством України встановлено таке.

“За фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування ЗБЕРІГАЮТЬСЯ повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом”

Відповідно до ст. 4 Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним з видів загальнообов’язкового державного соціального страхування є пенсійне страхування.

Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» ( далі Закон? 1058 ) абз.3 ч.1 статті 3 встановлено, що суб'єктом системи пенсійного забезпечення в Україні є Пенсійний фонд.

Статтею 58 Закону? 1058 визначено поняття Пенсійного фонду, а саме:

1 Пенсійний фонд, є ( просто ) органом ( зверніть увагу просто органом не відомо правда ОРГАНОМ чого саме, ну це рівень законотворців, вони мабуть Конституції України не читали де визначено, які органи є в Україні), який здійснює керівництво та управління солідарною системою, провадить збір, акумуляцію та облік страхових внесків, призначає пенсії та підготовляє документи для її виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, допомоги на поховання, здійснює контроль за цільовим використанням коштів Пенсійного фонду, вирішує питання, пов'язані з веденням обліку пенсійних активів застрахованих осіб на накопичувальних пенсійних рахунках, здійснює адміністративне управління Накопичувальним фондом та інші функції, передбачені цим Законом і статутом Пенсійного фонду.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Закон і право > Щодо інформації Рімми Білоцерківської про цугванг.

На повідомлення "Щодо інформації Рімми Білоцерківської про цугванг." 2 коментара

  1. journaliste сказав:

    “У період до перетворення Пенсійного фонду України в неприбуткову самоврядну організацію він функціонує як центральний орган виконавчої влади” – а коли ж відбудеться це перетворення?
    Адже дію абз.2 ч.12 Розділу XV ПРИКІНЦЕВИХ ПОЛОЖЕНЬ Закону № 1058 поновлено і строк у “5 років з дня набрання чинності цим Законом” минув 01.01.2009 р.
    Поясніть будь-ласка цю ситуацію: ПФУ досі функціонує як центральний орган викон.влади, та на підставі чого (коли) відбудеться його перетворення у неприбуткову самоврядну організацію?

  2. Марина сказав:

    Подскажите пожайлуста что делать с постановлением окружного суда о взыскании доплаты до мин. страхового внеску за период с 1.07-17.07.2010. Окружной суд вынес решение в пользу пенсионного фонда, про суд ничего небыло известно. Можно ли его как-то оспорить?

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.09MB