Шановні колеги!

За наслідками проведення Акції протесту 16 листопада 2010 року, групою учасників цієї Акції Уманського регіону, який є серцем України, козацьким краєм, перехрестям всіх доріг на України, краєм славнозвісної Коліївщини, проведено аналіз. Обговоривши політичну ситуацію в Україні, наша група

ВИРІШИЛА:

Рекомендувати утворити Політичну партію малого та середнього бізнесу України «Прорив» , шляхом об’єднання всіх підприємців України в цю власну окрему політичну Партію для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів. Задля нашого майбутнього, майбутнього наших рідних, дітей, сім’ї, друзів і знайомих, задля розквіту нашої України, задля набуття національного іміджу України в світі, для визнання нас і рахування з нами іншим світом.

Для здійснення цієї нашої ідеї,

Просимо:

Всіма засобами масової інформації оприлюднити наші рекомендації.

Всіх лідерів підприємницького середовища України, відкликнутися на нашу пропозицію та повідомити про об’єднання в цю політичну партію та утворити на місцях (в районах, містах, областях) партійні організації, із підприємців скласти їх списки, визначити керівний склад цих партійних організацій.

Це потрібно для того, щоби ми могли визначитися із часом початку збору підписів (не менше 10 тисяч) для призначення дати проведення установчих зборів нашої Партії і в подальшому її реєстрації.

Повідомляю, що жодна політична партія, немає такої розгалуженої, організованої структури, як ми – підприємці. У нас зараз є все, від членів Партії до її керівництва. І це стійкі, самодостатні, вольові, впевнені в собі люди. Це все, що потрібно для ідеї.

Час не терпить, нам потрібно зареєструватися як можна скоріше, щоб встигнути на парламентські перегони. Досить нам бути безправними і ошуканими, ми є сила і ми маємо впливати на наше життя, ми маємо формувати суспільство, його економічний потенціал, його спроможність жити краще. А тому ми маємо бути в парламенті країни, в органах місцевого самоврядування і органах державної влади і тільки тоді – підприємництво стане поважним напрямком економічного зростання.

Не вагайтеся, це благородна справа, це справа добра і злагоди, це справа розквіту нашої країни України, це наше життєзабезпечення і розвиток української нації.

18.11.2010р. З повагою і надією, Олександр Томасєвич


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > Шановні колеги!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.06MB