Сам – п’ю, Сам – гуляю, Сам – стелюся, Сам – лягаю!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

( Українська народна ПІСНЯ)

18.01.2011р. у моє приміщення, яке я орендую для здійснення законної підприємницької діяльності, розташоване за адресою м. Луганськ вул. Радянська 20-б, зайшли працівники міліції в штатському одязі, які представилися робітниками ДСБЕЗ Луганського міського відділу МВС України в Луганській області, а саме: капітан міліції Тракалюк М.П., старший лейтенант міліції Джонуа А.А., лейтенант Купоросов О.Ю., лейтенант Кучеров О.О. і провели перевірку якоїсь заяви громадянина Альошина Т.Є за направленням № 124 від 18.01.2011р. начальника Луганського міського управління УМВС України в Луганській області Ковальчука О.А., при цьому у направленні було написано, що перевіряється господарська діяльність, а саме: свідоцтво про реєстрацію суб’єкта господарювання, свідоцтво про сплату єдиного податку, ліцензії, дозволи, тощо.

Я, і мій працівник, ще дуже молода особа та його мати, яка випадково прийшла в цей час погодувати обідом сина мабуть такого БОЙОВИКА не бачили навіть по телевізору у американських фільмах.

Без рішення суду, без постанови слідчого міліціянти провели виїмку моєї приватної власності, товару майже на 230 тис гривень, крім того вони це робили без присутності власника, тобто мене, Запрудського І.С., бо мене забрала швидка допомога до лікарні.

Ці хлопці пів ночі спочатку виносили люстри і світильники, а потім пів ночі їх заносили, на ранок вони їх опечатали у приміщення, що я орендує, виставили охорону у кількості два міліціонера і тепер міліціонери це приміщення охороняють цілодобово вже майже місяць з 18.01.2011р. і по 09.02.2011р.

Нахабство всього цього було би не повним, якби вони разом з товаром не захопили ще й не приміщення за оренду, якого я кожного місяця плачу по 10 тисяч гривень, без всякої на те законодавством встановленої причини, міліція не орендує це приміщення, мені на зберігання цей товар ніхто не передавав і тому я навіть користуватись орендуємим мною приміщенням не можу.

Я думаю, що грабіжники за мене також вирішили, що немає товару то і приміщення мені не потрібне.

А те, що я мав право тільки сам за себе вирішувати і не обов’язково так само, як і вони, а по іншому: наприклад закупити новий товар та працювати весь цей час нікого не цікавить, бо Вони стали господарями мого життя на цілий місяць не запитуючи у мене дозволу та не дотримуючись моїх прав так само, як законодавства України у цілому.

Але це вони так думають, що стали моїми господарями, а на самому ділі господарем цієї ситуації став ЗАКОН, який ці люди, як і інші злочинці що хвилини порушували і ці порушення, як з пісні слів нікуди не викинеш.

Тому надаю алгоритми замовної розправи над підприємцем, Запрудським І.С.

Отже для того щоби знищить підприємця треба:

Перше, написати анонімку ( здогадайтесь самі ким ).

Тому все, що відбулося зі мною 18.01.2011р. було результатом анонімної заяви від 17.01.2011р. невідомої особи Альошина Т.Є. ( про яку мені стало відомо тільки з Постанови №45/2011 від 27.01.2011р. ( далі Постанова №45 ) про відмову у порушенні кримінальної справи проти мене, Запрудського І.С. за ст.227 КК України прийнятої в результаті розгляду заяви від 17.01.2011р. громадянина Альошина Т.Є. зареєстрованої у ЖРЗПЗ №189 від 17.01.2011р. Луганським міським управлінням УМВС України в Луганській області ), в якій заявник вказував, що він придбав люстру у магазині «Світло Луганщини», яка є китайською підробкою і що він вважає, що Запрудський І.С. торгує без документів та веде незаконну торговельну діяльність.

В моєму приміщенні де я працюю є куточок споживача, який висить поряд зі столом менеджера з продажу і там вивішені всі документи необхідні для здійснення підприємницької діяльності: свідоцтво про реєстрацію фізичної особи-підприємця, свідоцтво про сплату єдиного податку, видане ДПІ у Артемівському районі, до речі, в яких і написано моє прізвище. І якщо людина, прізвище якої Альошин Т.Є. купувала люстру, то вона всі ці документи бачила і навіть прізвище переписала або запам’ятала, бо в заяві написано прізвище саме ФОП Запрудського І.С.

Не зважаючи на це, будемо вважати Альошин Т.Є звернувся до державного правоохоронного органу, Луганського міського управління УМВС України в Луганській області і як видно з Постанови №45, яку затвердив начальник Ковальчук О.А., у правоохоронному органі все-таки пересвідчилися у особі заявника Альошина Т.Є., відповідно до обов’язку встановленого за ч. 2 стаття 95. КПК України, якою передбачено, що до порушення справи слід це зробити та встановили, що Альошин Т.Є. не зареєстрований за тою адресою, що вказано у заяві до міліції.

Іншу ж частину цієї статті 95 КПК України «попередити про відповідальність за неправдивий донос і відібрати відповідну підписку» щодо Альошина Т.Є. зробити не змогли, бо не знайшли такої особи.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Недавні публікації

Правовий простір > Публікації > Сам – п’ю, Сам – гуляю, Сам – стелюся, Сам – лягаю!

На повідомлення "Сам – п’ю, Сам – гуляю, Сам – стелюся, Сам – лягаю!" 2 коментара

 1. Seryj сказав:

  Почекай-мо, донетчани, ще не те буде!!! Як кажуть росіяни “За що боролись, на те и напоролись!”. Не секрет, що бандюки прийшли до влади. Тепер їх в лоб “на дзот” не візьмешь! А балачки в блогах, звичайні “теревені” на кухні. Тільки радикальні зміни! А це можливо тільки революційним шляхом! Не дадуть ВОНИ нам право на референдум та на імпічмент!
  Робимо висновки…

 2. Игорь сказав:

  Кто шагает впереди?
  Янукович. Раз два три.
  Кто урежет век старушкам
  Их прогонит из избушки
  Кто оброком нас обложит
  И на всех нас УХ положит
  Кто проффессор и доцент
  Янукович, президент! 
  Спасибо жителям Донбаса
  За президента пид***са

  Уговорами эту власть не перевоспитаешь. Не поддаются воры на уговоры

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.2MB