Останній цуґцванґ – для тих , хто називає себе “владою”

ДПІ м. Северодонецьк

Виходячи з того, що для підприємців платників єдиного та фіксованого податку сплата пенсійних внесків до недержавного пенсійного фонду, що не входить до системи оподаткування у відповідності до п.1 ст.71 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і може бути здійснена підприємцем виключно на добровільних засадах відповідно до 14 і 15 Закону України «Про систему оподаткування» пропонуємо по відношенню до державних органів, які думають ,що вони наповнюючи бюджет Пенсійного фонду загнали у куток підприємців своїми нововведеннями по сплаті пенсійних внесків платниками єдиного та фіксованого податку , саме : Президента України, Кабінету Міністрів України , Верховної ради України використовуючи шахову термінологію створити ситуацію , яка називається цуґцванґ (нім. Zugzwang - "примус ходити ).

Ситуація - цуґцванґ, це коли один з гравців отримує значно гіршу позицію після свого ходу, ніж та, що він мав до нього, саме через обов'язковість ходу. Простіше кажучи, цуґцванґ - це ситуація, коли будь-який хід вищезазначених органів влади погіршує їх становище, а утриматись від такого ходу вони не мають жодної змоги.

Для створення такої ситуації , ми пропонуємо підприємцям які сплачують єдиний та фіксований податок звернутися до управлінь Пенсійного фонду України з листами про обґрунтуванням добровільності сплати таких внесків до ПФУ та відсутністю у підприємця мотивації сплачувати їх добровільно.

Звернутися з проханням до підприємців , платників єдиного та фіксованого податку , які мають найману працю починаючи з 01.01.2004р. і до теперішнього часу відізвати всі платежі пенсійного внеску примусово перераховані до ПФУ з заробітної плати найманих осіб у розмірі 2 відсотки та 33.2 відсотки і у подальшому просто їх не робити.

І коли ми по-перше : не будемо платити пенсійні внески, які для нас у незаконний спосіб ввели з 17.07.2010р. ЗУ Верховна рада України за поданням Кабінету Міністрів України та підписав Президент України та підприємці, що мають найману працю відізвуть попередні платежі та не здійснюватимуть їх у подальшому то я думаю ми б створили таку ситуацію, коли стало б зрозуміло хто головний у цій країні, чи Президент України, Кабінет Міністрів України, Верховна ради України, чи підприємець, що сплачує податки, збори (обов’язкові платежі) і я думаю, ми б примусили вищезазначені органи влади ходити на зустріч громадянам та дослухатись до їх пропозицій . Я у цьому переконана.

Крім того, я переконана і у тому, що крім нас – підприємців, самої активної частини населення України зробити цього НІКОМУ, тим більш ,що ми це зможемо зробити користуючись нормами тепер їхнього дурнуватого, як і вони самі, законодавства України.

Рімма Бєлоцерковська
м.Сєвєродонецьк , Луганської області.

Источник "Свет и тени"
Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Дайджест > Останній цуґцванґ – для тих , хто називає себе “владою”

На повідомлення "Останній цуґцванґ – для тих , хто називає себе “владою”" Один коментар

  1. Roman сказав:

    нужно ли доплачивать в пенсионный фонд за 2010 год

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.74MB