Про цікаві особи з назвою “ Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484) та “Сєвєродонецька міська рада”(Код ЄДРПОУ: 26204220)

Сторінки: 1 2 3 4

У місті Сєвєродонецьк існує така собі особа з назвою “ Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484). На думку пана Губанова В.Д., який вважається її головою , дана особа діє на підставі ЗУ”Про судоустрій і статус суддів” і є місцевим судом загальної юрисдикції.( дивитись нижче скан листа).

Згідно з ч.1 ст.124 Конституції України Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускається.

Згідно з ч.2 ст.5 ЗУ”Про судоустрій і статус суддів”Особи, які привласнили функції суду, несуть відповідальність, установлену законом.

Згідно з усіма чинними редакціями ЗУ” Про судоустрій ”, ЗУ”Про судоустрій і статус суддів” та п.23 ч.1 ст.106 Конституції України Суди загальної юрисдикції утворювались Президентом України за поданням Міністра юстиції України на підставі пропозиції голови Верховного суду чи відповідного вищого спеціалізованого суду.

У зв'язку з цим було отримано витяг з ЄДР про особу з назвою “ Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484), а також зроблено запит до міністра юстиції України про подання , на підставі якого мав бути утворений місцевий суд загальної юрисдикції Сєвєродонецький міський суд.( дивитись нижче скани витягу і відповіді міністерства юстиції України)


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади (документи) > Міська рада > Про цікаві особи з назвою “ Сєвєродонецький міський суд”(Код ЄДРПОУ: 05381484) та “Сєвєродонецька міська рада”(Код ЄДРПОУ: 26204220)

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.49MB