Книга бесплатные разговоры через интернет www.sipout.net.

Кожен ОРГАН ВЛАДИ України – це приватний бізнес ( юридично і фактично).

Тепер хоча б зрозуміло чому вони не працюють на громадян України.
Відповідно до ст.3 Господарського Кодексу України встановлено, що під господарською діяльністю у цьому Кодексі розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність. Господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою одержання прибутку, є підприємництвом, а суб'єкти підприємництва - підприємцями. Господарська діяльність може здійснюватись і без мети одержання прибутку (некомерційна господарська діяльність).
За статтею 8. Господарського Кодексу держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання.
Таким чино органи державної влади та місцевого самоврядування не є суб,єктами господарювання .
Але у дійсності всі органи державної влади та місцевого самоврядування є суб,єктами господарювання - приватним бізнесом , що ЗАБОРОНЕНО .

Запити на публічну інформацію за ЗУ " Про публічну інформацю" до:

Сєвєродонецького МВ УМВС України в Луганській області.

Управління  ПФУ у м.Сєвєродонецьк.

Відділу державної виконавчої служби Сєвєродонецького міського управління юстиції.

Повідомлення, особі, яка видає себе Начальником Сєвєродонецького МВ УМВС України в Луганській області.

Обгрунтування відсутності органів державної влади в Луганській області ,а замість них СПД( субєкти господарської діяльності ) приватні бізнеси.

Про відсутність органів влади в Луганській області


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > Кожен ОРГАН ВЛАДИ України – це приватний бізнес ( юридично і фактично).

На повідомлення "Кожен ОРГАН ВЛАДИ України – це приватний бізнес ( юридично і фактично)." 2 коментара

  1. Владимир сказав:

    Информационны запрос (запит) написан неправильно. На сайте http://roadcontrol.org.ua/ можете найти болванку как писать запыт.

  2. Татьяна Тихомирова сказав:

    Уважаемая, Рима! Я просмотрела фильм, когда вы были недавно в Киеве и прониклась к Вам глубоким уважением. Считаю, вы герой нашего времени. Думаю, что буду вам помогать. Надо только мне самой разобраться.Живу в Днепропетровске.Председатель общ.орг.”Родная Земля” (родовые поместья, анастасиевцы). 25.07.13 я зарегистрировала национально-патриотическую организацию “Объединение Нации РУСОВ” – люди единые по крови, культуре, общей генетике,единой земле и т.п. – русские, украинцы, белоруссы, до христианства не были разделены на разные языки, национальности, страны – РУСЫ.
    Раньше я просматривала документы, кот.распространяли, но не все понимала, а вот филь с вашей лекцией впечатлил. Он закончился когда выступила, думаю, продажная, из “Спильной справы”.С чего необходимо начинать дело?

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.39MB