Представники громадських огранізацій та профспілок 20 облатей України оголосили про свою готовність до активних дії та захисту Римми Білоцерківської!!!

22 травня судом міста Рубіжне прийнято рішення про зміну запобіжного заходу проти Рими Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту». Рішення прийнято за відсутності Рими Білоцерківської, без будь – яких серйозних підстав, після кількаразових самовідводів суддів щодо «шитої білими нитками» справи, скерованої на створення умов ускладненого пересування відомого правозахисника територією України.

Справу, як відомо, було відкрито за «перешкоджання» незаконному будівництву, що є звичною практикою у сучасній Україні.

Саме Рима Білоцерківська виявила та донесла до громадян України гірку правду про те, куди поділось українське національне багатство та як розграбовано землю та комунальне майно на території сіл та міст України. Чому в Україні так і не створені територіальні громади?! І чому так аврально запрацювала конституційна асамблея з написання нової Конституції України, в той час, коли мільйони українців вимагають відновлення конституційного ладу.

Напрацювання Білоцерківської допомогло сотням підприємців залишитись працювати на законній спрощеній системі оподаткування та допомогли підприємцям розібратись у неконституційності існуючої пенсійної системи в Україні.

У Сєверодонецьку за будь – яких умов відбудеться підсумковий захід Автомайдану 2012. Раніше цей захід планувався на 28 червня у День Конституції України.

Представники громадських організацій та профспілок 20 областей України оголосили про свою готовність до активних дій та захисту Рими Білоцерківської.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > Представники громадських огранізацій та профспілок 20 облатей України оголосили про свою готовність до активних дії та захисту Римми Білоцерківської!!!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.42MB