Пожежники незаконно перевіряють об,єкт , а треба перевіряти суб,єкт підприємницької діяльності.

Алгоритм захисту від таких недобросовістних перевіряючих.

_________________________

____________________________

Копія :

Повідомлення

про не допущення до проведення планової перевірки

Мною отримано, повідомлення про проведення планової перевірки та об'єктів оренди розташованих за адресою: , 23 підписане начальником Головного управління держтехногенбезпеки .

Таке повідомлення не відповідає вимогам п.1 та абз.2 п.2 п.4 ст.5 Планові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» якими встановлено , що «Органи державного нагляду (контролю) здійснюють планові заходи з державного нагляду (контролю) за умови письмового повідомлення суб'єкта господарювання про проведення планового заходу не пізніш як за десять днів до дня здійснення цього заходу.

Повідомлення повинно містити:

…найменування юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, щодо діяльності яких здійснюється захід».

Ця не відповідність повідомлення про проведення планової перевірки вимогам п.1 та абз.2 п.2 п.4 ст.5 Планові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» дає право суб'єкту господарювання не допускати посадову особу органу державного нагляду (контролю) до здійснення планового заходу відповідно до ч.4 ст.5 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» .

На підставі вищезазначеного і керуючись нормами ст.5 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» мною не будуть допущені до планової перевірки посадові особи Головного управління держтехногенбезпеки у області в зв’язку з тим ,що в повідомленні про проведення перевірки не вказано прізвище, імя та по батькові підприємця, а вказаний та об'єкти оренди розташованих за адресою: не є ні підприємцем, ні юридичною особою.

Додаток:

Копія листа № 15/ 202/476 від 06.03.2012 р. про проведення планової перевірки
отримане мною 21.03.2012 р. підписане начальником Головного управління держтехногенбезпеки у області - 1 аркуш.

Дата ( власник приміщення )

МНС-повідомлення-2


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > Пожежники незаконно перевіряють об,єкт , а треба перевіряти суб,єкт підприємницької діяльності.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.48MB