Повідомлення!

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу щодо найближчих акцій з метою недопущення прийняття податкового кодексу

18.11.2010 р.

Шановні колеги,

21 листопада відбудеться позачергова Асамблея лідерів громадських організацій малого та середнього бізнесу у Києві. Асоціації бізнесу, що бажають розпочати співпрацю з Асамблеєю, можуть отримати вичерпну інформацію про захід, надіславши свої дані на E-mail: , або за телефонами: 095-3578739, 067-3891937.

Адреса проведення: Київ, НДІ, Конференц-зал "Панорама", пр-т Червонозоряний, 51 (Метро Шулявська), реєстрація з 9-30, початок о 10-00. Проїзд див.

22 листопада Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, громадянський рух «Відсіч» та партнерські організації проводять мітинг на Майдані Незалежності, що розпочнеться о 10.00.

Планується вручення вимог Президенту України щодо накладення вето на проект податкового кодексу, прийняття звернення до ПАРЕ, МВФ.

Ми наголошуємо на аполітичності нашого руху. Кожна дія влади викликатиме з нашого боку лише потужнішу протидію та ще більшу згуртованість наших рядів.

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > Повідомлення!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.07MB