Повідомлення з Майдану Незалежності

14-00 Понеділок, 22 листопада 2010р.

В цей час на Майдані Незалежності понад 100 тис людей.
Майдан майорить прапорами та гаслами.
Із громадського руху підприємці переходять в рух політичний.
Причому цей політичний рух не організований ніякими політиками, більше того, ми відмежовуємося від усіх політиків, які зараз стараються прилипати та рвуться до мікрофону (і навіть це їм вдається).

Але всі знайте, що Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, разом із Конфедерацією незалежних профспілок України та  Громадським рухом «Відсіч» закликає підприємців, весь середній клас, вчителів, лікарів, селян не іти ні під які політичні прапори.
Всі вони раніше себе показали у вигляді попередніх органів влади та зараз продовжують показувати у вигляді сучасної влади, всі вони обслуговують олігархічні клани.
Створюйте на місцях свої політичні сили, свою партію знизу.
Це буде звучати, наприклад, так: «Одеська міська партійна організація  партії «Солідарність», «Черкаська обласна партійна організація партії «Солідарність» і т.п.
Це все приклад.
Ці маленькі струмочки із народних джерел повинні влитися в потужну ріку Всеукраїнську партію «Солідарність».
Ми повинні бути солідарними і це не буде партія підприємців, чи окремої групи, це буде всенародна партія. Ми разом із цим започатковуємо громадянський рух «Вільний простір» де людина буде себе почувати вільно, незалежно,буде захищена в рівній мірі із іншими Законами України, суди будуть справедливими для всіх, а не до окремих, не буде така велетенська відмінність між мінімальною та максимальною пенсією, люди зможуть мати роботу тут в Україні і не шукати її по всьому світу.

Сьогодні Президенту України вручені наші вимоги, які зачитані та прийняті вранці на Майдані.

Тут ти зможеш їх прочитати: http://pidprukr.ucoz.ua/load/vimogi_do_prezidenta/1-1-0-736

До речі, паралельно з нашими вимогами занесли до Президента вимоги, яко би від підприємців та Майдану група, очолювана окремими депутатами та політиками (Н.Королевська, О.Продан), ці вимоги не були обговорені, не зачитані на Майдані, містять провокаційні твердження, не вирішують підприємницьких та всенародних проблем. Багато політиків  прагнуть ставати спереду цього руху для вирішення своїх приватних інтересів.

На Майдані  представлена і зачитана Головна Книга Чорних Політиків (ГКЧП), це так званий Чорний список, куди ввійшли ті депутати та політики, що голосували за останній варіант Податкового кодексу. Пропонується всім підприємцям, всім громадянам України забрати свої вклади з банків, які належать цим політикам, із їх страхових компаній, не підписувати ніяких договорів із їх підприємницькими структурами, нічого в них не купляти та нічого їм не продавати. Закликаємо до участі в цьому міжнародні організації.

Підприємництво, яке активно вийшло на майдан, заявляє, що Податковий кодекс потрібний, але його зміст на повинен знищувати середній клас, а разом з цим мільйони українців. Його повинні розробити вченні-економісти разом із громадськими організаціями. Таким чином повинен розроблятися і Трудовий кодекс, Митний кодекс та інші документи. Обов’язково повинні прийматися без порушення законодавства про регуляторну політику.

Підприємці, будьте солідарними, об’єднуйтеся. Об’єднавшись, - ми нездоланна сила. Ми всі зараз діємо відповідно Конституції  та Законів України. Адже це наша країна. Ми любимо Україну. Ми любимо свій народ. Ми зобов’язані створити всі умови, щоб  потенціал України був використаний не купкою олігархів, а всім Українським Народом. Ми, за Конституцією – влада, а вони органи, найняті нами, і повинні служити народу. Зараз вони  служать самі собі, так бути не повинно, так не буде!  Не йдіть на провокації, дійте в рамках закону, мирними виваженими кроками  можна навести  в Україні порядок.

Источник "Правовий простір"


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > Повідомлення з Майдану Незалежності

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.09MB