ПОСТАНОВА Кабміну від 14 квітня 1997 р. N 348

Сторінки: 1 2 3

Якщо інспектор ПФУ перевищує свої повноваження і не приймає звіти то його треба повідомити, що це злочин проти ВАС
, щодо незаконної протидії законній підприємницькій діяльності, якщо це не приведе до тями інспектора майте при собі два аркуші паперу і напишіть скаргу в 2-х екземплярах начальнику управління ПФУ на інспектора, про те, що Вами принесено звіт до ПФУ, а інспектор перевищує свої повноваження і відмовляється його прийняти та просити відновити Ваше право на подачу звітності та не забудьте в скарзі вказати Ваш мобільний телефон звітності. Керуючись Постановою КМУ №348 ( додається ) у секретаря реєструє

з а № вхідним та підписом особи, що прийняла скаргу та проконтролюйте, щоби Вам поставили синенький штамп. І чекайте. Вам точно зателефонують, ви не встигнете дійти до дому і скажуть - ідіть здавайте.

Якщо ні знов беріть і пишіть у 2 екземплярах супроводжувальний лист про надання до упр. ПФУ звітності за ________ місяць 2011р. і додаєте до цього супроводжувального листа звіт і вказуєте скільки аркушів.

Ще можна направити поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення, але після того тільки, Якщо напишете скаргу начальнику і це не допоможе.

Рімма Білоцерківська, голова ГО "Правовий простір " м. Сєверодонецька, Луганської області.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 14 квітня 1997 р. N 348
Київ

Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації

Із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України
від 17 жовтня 1997 року N 1153,
від 24 вересня 2008 року N 858,
від 19 січня 2011 року N 26

Відповідно до статті 13 Закону України "Про звернення громадян" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації (додається).

2. Пункт 2 втратив чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.97 р. N 1153)

3. Визнати такою, що втратила чинність, Інструкцію по веденню діловодства по пропозиціях, заявах і скаргах громадян у республіканських міністерствах і відомствах УРСР, виконкомах місцевих Рад народних депутатів, на підпорядкованих їм підприємствах, в установах і організаціях, затверджену постановою Ради Міністрів УРСР від 27 квітня 1982 р. N 210 (ЗП УРСР, 1982 р., N 5, ст. 47).

Прем'єр-міністр України
П.  ЛАЗАРЕНКО

Інд. 41

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 квітня 1997 р. N 348
ІНСТРУКЦІЯ

з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації

1. Діловодство за пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації (далі - організаціях) ведеться окремо від інших видів діловодства і покладається на спеціально призначених для цього посадових осіб чи на підрозділ службового апарату.

Порядок ведення діловодства за зверненнями громадян, які містять відомості, що становлять державну або іншу таємницю, яка охороняється законом, визначається спеціальними нормативно-правовими актами.

Особисту відповідальність за стан діловодства за зверненнями громадян несуть керівники організацій.

2. Усі пропозиції, заяви і скарги, що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися у день їх надходження на реєстраційно-контрольних картах, придатних для оброблення персональними комп'ютерами (додаток N 1), або в журналах (додаток N 2). Конверти (вирізки з них) зберігаються разом з пропозицією, заявою, скаргою. Облік особистого прийому громадян ведеться на картках, у журналах (додаток N 3) або за допомогою електронно-обчислювальної техніки.

Журнальна форма реєстрації пропозицій, заяв і скарг та обліку особистого прийому громадян допускається в організаціях з річним обсягом надходження до 600 пропозицій, заяв та скарг і такою ж кількістю звернень громадян на особистому прийомі.

Письмові пропозиції, заяви і скарги, подані на особистому прийомі, також підлягають централізованій реєстрації на реєстраційно-контрольних картках, придатних для оброблення персональними комп'ютерами, або в журналах (додатки N 1 і 2).


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > ПОСТАНОВА Кабміну від 14 квітня 1997 р. N 348

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.58MB