Останній цуґцванґ – для тих, хто називає себе «владою» – 2

Сторінки: 1 2 3 4

У вересні місяці я, звернулася до підприємців України зі статтею « Останній цуґцванґ - для тих, хто називає себе «владою»
і запропонувала алгоритм захисту від посягань на наше право платити пенсійні внески на добровільних засадах виходячи з того, що для підприємців платників єдиного та фіксованого податку сплата пенсійних внесків до недержавного пенсійного фонду, що не входить до системи оподаткування у відповідності до п.4 ст.18 та п.1 ст.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» не є обов’язком і може бути здійснена підприємцем виключно на добровільних засадах відповідно до 14, ст. 15 і 16 Закону України «Про систему оподаткування», якими встановлено, що «Державні та інші цільові фонди, які не передбачені цим Законом, мають своїм джерелом виключно прибуток підприємств, який залишається після сплати всіх податків і зборів (обов'язкових платежів), передбачених статтями 14 і 15 цього Закону. І так, Як відрахування до цих фондів здійснювалися на добровільних засадах» я пропонувала по відношенню до державних органів,, а саме: Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, які думають, що вони наповнюючи бюджет Пенсійного фонду і загнали у куток підприємців платників єдиного та фіксованого податку своїми нововведеннями по пенсійних внесків створити ситуацію, коли вони вимушені будуть ходити в народ використовуючи шахову термінологію, яка називається цуґцванґ (нім. Zugzwang - "примус ходити ).

Ситуація -цуґцванґ, це коли один з гравців отримує значно гіршу позицію після свого ходу, ніж та, що він мав до нього, саме через обов'язковість ходу. Простіше кажучи, цуґцванґ - це ситуація, коли будь-який хід вищезазначених органів влади погіршує їх становище, а утриматись від такого ходу вони не мають жодної змоги ( сайт - Українська правда).

Для створення такої ситуації, ми пропонували підприємцям які сплачують єдиний та фіксований податок звернутися до управлінь Пенсійного фонду України з листами про обґрунтуванням добровільності сплати таких внесків до ПФУ та відсутністю у підприємця мотивації сплачувати їх у добровільному порядку.

Зверталися з проханням до підприємців, платників єдиного та фіксованого податку, які мають найману працю починаючи з 01.01.2004р. і до теперішнього часу відізвати всі платежі пенсійного внеску примусово перераховані до ПФУ з заробітної плати найманих осіб у розмірі 2 відсотки та 33.2 відсотки і у подальшому просто їх не робити.

І підкреслювали, що коли ми по-перше: не будемо платити пенсійні внески, які для нас у незаконний спосіб ввели з 17.07.2010р. ЗУ "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №2461 від 08.07.2010р. Верховна рада України за поданням Кабінету Міністрів України та підписав Президент України та підприємці, що мають найману працю відізвуть попередні платежі та не здійснюватимуть їх у подальшому і таким чином нам вдасться швидше дати зрозуміти хто головний у цій країні, чи Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, чи підприємці, що сплачують податки, збори ( обов’язкові платежі) як ми і думали, що ми примусимо вищезазначені органи влади ходити на зустріч громадянам та дослухатись до їх пропозицій.

Таким чином ми пропонували підприємцям здійснити конституційний принцип записаний у 5 статті Конституції України і стати владою у своїй власній державі.

Звертаючись з цією пропозицією ми розуміли, що крім нас – підприємців, самої активної частини населення України зробити цього НІКОМУ, тим більш, що ми це зможемо зробити користуючись нормами тепер їхнього дурнуватого, як і вони самі, законодавства України.

Чи то їх дуркуватісь і надалі прогресує, чи то ми підняли достатній галас по України для їх розуміння того, що все, що вони могли отримати вже отримали у 2010р. бо той хто мав кошти та не мав знань вже сплатив, а той хто не сплатив, або немає з чого їх платити, або має знання про те, що не зобов’язаний це робити і здатний себе захистити.

Отже пп.6 п.7 Розділу VIII. ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ ЗУ « Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» встановлено, що

«7. На період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом».


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4

Недавні публікації

Правовий простір > Звернення > Останній цуґцванґ – для тих, хто називає себе «владою» – 2

На повідомлення "Останній цуґцванґ – для тих, хто називає себе «владою» – 2" 5 коментарів

 1. Ирина сказав:

  Я не платила внески і скористалась алгоритмом Рімми коли прийшла вимога за III квартал 2010.Дуже вдячна їй за таку підтримку.Сьогодні отримала вимогу за III-IV квартали і тепер не зрозуміло, що робити далі? Чи існує документ для відповіді в ПФУ з урахуванням вищесказанного?

 2. Сергей сказав:

  Ирина написав(ла) в комментах, що::

  Я не платила внески і скористалась алгоритмом Рімми коли прийшла вимога за III квартал 2010.Дуже вдячна їй за таку підтримку.Сьогодні отримала вимогу за III-IV квартали і тепер не зрозуміло, що робити далі? Чи існує документ для відповіді в ПФУ з урахуванням вищесказанного?

  Да, да , и мне интересно что делать дальше…

 3. Анна сказав:

  А кто все-таки заплатил, что делать? Ведь ПФ не давал справки от отсутствии задолженности без оплаты за 3-й квартал. Поэтому просто пришлось заплатить. Какие действия в этом случае? Можно ли вернуть деньги или сделать перерасчет в счет будущих платежей?

 4. сергій сказав:

  Безпредел полный!!! Пришло с обласного ПФУ письмо суть которого как всегда, сводится в отказе от отмене вымогы, на основании того , что в раенном ПФ мы попросили роздрук особової картки за 6 квартал!!!!! но это не так… (3,4 квартал нам с чуть ли не с мордобоем дали роздрук!) Постанова Киевского окружного суда, и не только их не колышит , и напрямую за неуплату, грозят криминальной ответственностью!!! что делать??? брать припасенный “Максим” и на Киев!?

 5. Алексей сказав:

  УПФ Украины в городе ссылаются на то что закон 1058-IV является специальным законом и лишь он регулирует и определяет (ст.5 п.2 )плательщиков страховых взносов, их права и обязанности, порядок начисления исчисления и уплаты по страховым взносам.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.83MB