Луганська влада замовила ментам справу на Ірину Магрицьку

Публічне розвінчання совкового міфу про ката українського народу та донського козацтва К.Ворошилова,
яке здійснила Ірина Магрицька – доцент Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, голова Луганської обласної філії Асоціації дослідників голодоморів в Україні, багаторічний член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка – дуже не сподобалася луганській владі, яка творить із цього сталінського холуя героя з ганебними намірами в черговий раз назвати його ім’ям Луганськ.

Нагадаємо, що нещодавно І.Магрицька видала й презентувала книжку «Справжній Ворошилов» та опублікувала в газеті «Свободный репортер» (№3,4 за 2011 р.) статтю «Луганчане должны знать своих антигероев: К.Е. Ворошилов».

А чоловік Ірини Василівни Олександр Крамаренко у своїй статті на сайті «Радіо Свобода» написав статтю «Луганськ знову стане Ворошиловградом?» (http://www.radiosvoboda.org/content/article/2305191.html), де описав усі перипетії навколо святкування 130-ї річниці від дня народження Ворошилова в Луганську.

Не довго думаючи, луганські регіонали при владі дали протизаконне завдання міліції сфабрикувати кримінальну справу на Ірину Магрицьку та її чоловіка – відомого українського публіциста, Заслуженого журналіста України Олександра Крамаренка.

Міліціянти вже опитали сусідів цього подружжя з тим, щоби знайти зачіпку для відкриття карної справи проти пані Ірини або пана Олександра.

Як, з’ясувалося, це вже не перший випадок, коли «правоохоронці» цікавляться способом життя цього подружжя в їхніх сусідів. Трохи більше двох років тому Магрицька та Крамаренко створили документально-публіцістичний фільм «Закляття безпам’ятства. Голодомор 1932-1933 років на Луганщині», який буквально розлютив луганську владу від Партії регіонів. Достатньо сказати, що під час його трансляції на телеканалі «ІРТА» до генерального директора каналу Олександра Ткаченка телефонували з високих кабінетів луганської влади з вимогами негайно припинити трансляцію фільму.

Тобто найвищі луганські владоможці не тільки боготворять сталінського посіпаку К. Ворошилова, вони й діють його ж методами відносно своїх опонентів. Тому не виключено, що, не знайшовши в черговий раз протизаконним шляхом компромату на Ірину Магрицьку та Олександра Крамаренка, ці «ворошиловські стрільці» вчинять з ними так само, як учинили їхні ж товариші по партії влади з Гонгадзе, Александровим, Климентьєвим та іншими чесними та мужніми українськими журналістами.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > Луганська влада замовила ментам справу на Ірину Магрицьку

На повідомлення "Луганська влада замовила ментам справу на Ірину Магрицьку" Один коментар

  1. Andriy сказав:

    До таких подій не можна залишатись байдужими. Люди живуть в самому логові бандитизму. Можливо потребуватимуть термінової підтримки.Пишаюся такими людьми. Залишу посилання на цю статтю в своємц блоґу.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.64MB