Листи від підприємців

Добрый вечер, ув.Рима Николаевна !!!

В очередной раз хочу обратиться к ВАМ, как к опытному ЛИДЕРУ ! и специалисту в этих вопросах. На днях очень многим нашим предпринимателям пришли такие письма с УПФ.
ЧТО ВЫ посоветуете предпринять??? Мы хотели согластно АЛГОРИТМУ воспользоваться письмом в прокуратуру а в конце добавить коллективные подписи многих предпринимателей !!!
с ув. ДЯЧЕНКО АЛЕКСАНДР. г. АХТЫРКА.СУМСКАЯ обл. 20.03.2011 г

Відповідь Рімми завантажити одним файлом

Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Документація > Листи від підприємців

На повідомлення "Листи від підприємців" 2 коментара

  1. Ксюша сказав:

    Новини з міста Карлівка, Полтавської обл. 01.04.2011р. працівник ДВС разом з працівником ПФ на речовому ринку м.Карлівки вимагали з підприемців погасити заборгованість до ПФ за ІІІ квартал 2010р. в розмірі 2000грн, або компенсувати товаром на ту ж суму. На питання одного з підприемців чому не 860грн, була відповідь що решта то штраф та пеня. Підприемці зауважили що до наміру М.Я. Азорова, скасувати пиню та штрафи по заборгованості за 2010р. до ПФ працівник ДВС відповіла дослівно:”Діло Азарова піз….ть, а нам працювати”. Після такого візиту державних службовців була подана відповідна скарга до ДВС у Карлівському районі. Чекаемо результатів!!!
    Нажаль, це не першоквытневий жарт і це прикро.

  2. Ксюша сказав:

    Свіжі новини з міста Карлівка Полтавської області,де і на далі триває повне беззаконня!Жодної відповіді від керівництва ДВС на недостойну поведінку державними службовцями,про яку ми розповідали раніше,підприємці,нажаль,не отримали.Свої помилки ДВС “виправила”тим,що почала роздавати виконавчі листи,датовані заднім числом.Державний виконавець Н.В. Підгорна не тільки не отримала жодної службової догани за лайку прем’єр-міністра М. Я.Азарова,а й до цих пір продовжує рейди перевірок ,разом з працівниками ПФ,підпрмємців -”боржників” по ринку,при цьому вона виписує виконавчі листи прямо на місці без виходячого номеру і реєстрації.Виникає питання :”Хто і коли зможе зупинити це беззаконня?”

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.57MB