Територіальні громади: І допоки хоча би одна норма закона порушена, порушено ВЕСЬ закон.

Що ми і відчуваємо починаючи з 24.08.1991 року , коли Верховна рада УРСР сама себе проголосила Верховною радою України , а 01.01.1991р. пан Кравчук Л. обраний громадянами УРСР , Президентом УРСР , сам себе проголосив Президентом України та 27.05.1997р. таким же самопроголошенням зареєстровані органи місцевого самоврядування по всій території Україні .
Захоплення з 24.08.1991 року відбулося не тільки органів влади , а і спільної неподільної власності 46 млн. УКРАЇНЦІВ .
А тепер вже і ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ позбавляють ,а фактично позбавляють ВОЛІ власника майна , що вкрадено за ці 22 роки.
Їх дії у злочинний спосіб дуже логічні : спочатку захопить органи влади , користуючись цим позбавить власності ,а потім з використанням вкраденої власності і захопленої влади , позбавь ВОЛІ 46 млн. громадян ,в результаті отримаєш 46 млн. "РАБІВ". Скажіть ,що "геніально" придумано у класиці кримінального жанру.
Це їх злочинні дії і така ж логіка злочинців.
А що треба громадянам ,що живуть по правді ? Треба отримати правільність від закону, а для цього його треба виконувати ВЕСЬ,
Тому починаючи з 24.08.1991 року :
- і органи влади ;
- і спільну сумісну власність 46 млн. громадян ;
- і вибори до органів влади і місцевого самоврядування ;
треба поставити в рамки Конституції УРСР та Конституції України і тільки це переформатує результат з купки злочинців ,що все це захопили на СПРАВЖНІХ власників національного багатства - 46 млн. громадян України .
І це є НАЦІОНАЛЬНОЮ ідеєю УКРАЇНЦІВ !!!
ПРОШУ максимально розповсюдити цю заяву про злочин написану по 194 виборчому округу головою територіальної громади Придніпровського району міста Черкаси Сураєм С.В, від імені членів територіальної грмади - виборців ,які обрали своїм кандидатом в депутати Верховної ради України Булатецкого М.І. ,а субєкт господарської діяльності з назвою "Центральна виборча комісія" по беззаконню проігнорувавши протоколи окружної виборчої комісії №194 і просто -тупо не оприлюднили результати виборів до ВРУ за 2012 рік по 194 округу . Оскільки вони нас вже не тільки власниками держави не бачуть,а і як виборців ігнорують ,коли це принципово небезпечно для їх злочинної системи.

Булатецький No. 2


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади (документи) > Територіальні громади: І допоки хоча би одна норма закона порушена, порушено ВЕСЬ закон.

На повідомлення "Територіальні громади: І допоки хоча би одна норма закона порушена, порушено ВЕСЬ закон." 3 коментара

 1. Святослав Грабовський сказав:

  У заяві написано: “та 2) АКТ Верховної Ради України» від 24.08.1991р. про створення «самостійної української держави – України», – у якій, першими її жителями стоять РОСІЯНИ та євреї, а жителі української нації взагалі там відсутні” . Підкажіт де пише про росіян і євреїв http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1427-12

 2. Микола Злобарь сказав:

  Меня тоже интересует вопрос: в каком документе можно найти упоминание о русских и евреях. В 1991 году я видел документ с упоминанием о русских и евреях. Может быть даже и не обратил бы внимания, но на это обратил мой сосед. Но тогда политикой не занимался и что это за документ был не помню.

 3. Микола Злобарь сказав:

  В брошюрке “Конституция Украины” (Харьков, издательство “Ранок”, 2001)в преамбуле опубликован любопытный документ под названием Закон Украины “О принятии Конституции Украины и введение ее в действие” (28 июня 1996) бросается в глаза следующее:
  ст.2 Признать утратившей силу Конституцию УКРАИНЫ??? от 20 апреля 1978 с последующими изменениями и дополнениями.
  ст.3 Признать утратившим силу Конституционный Договор между Верховным Советом УКРАИНЫ??? и Президентом УКРАИНЫ??? “Об основных началах организации и функционировании государственной власти и местного самоуправления в Украине на период до принятия новой Конституции Украины” в связи с принятием Конституции Украины

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.58MB