ГПУ пікетували з вимогою припинити тиск на Римму Білоцерківську.

Близько 100 громадських активістів пікетували офіс Генеральної прокуратури України з вимогою закрити сфальсифіковану, на їхню думку, кримінальну справу проти громадського діяча та учасниці «Податкового майдану» Римми Білоцерківської.

Учасники акції вимагали «припинити незаконне переслідування» і перевірити законність продовження кримінальної справи проти громадської активістки. Вони передали звернення Генеральному прокуророві.

За постановою Рубіжанського суду, Римму Білоцерківську мають розшукати і взяти під варту. У постанові, зокрема, йдеться, що підсудна двічі не з’являлася на слухання справи, за якою проходить як обвинувачена. Причини її неявки визнані судом не поважними. Тому жінку вирішили доставити до Луганського СІЗО.

У 2008 році жінка підтримала мешканців Сіверськодонецька, намагаючись зупинити незаконну забудову біля однієї із тамтешніх багатоповерхівок. За словами Білоцерківської, під час конфлікту організаторка будівництва застосувала проти неї газовий балончик. Натомість кримінальну справу за статтею «Хуліганство» порушили саме щодо правозахисниці.

Рішення суду Римма Білоцерківська вважає незаконним. Більше того, на її думку, суд міста Рубіжного взагалі не мав права розглядати цю справу.

Активісти пікетують Генпрокуратуру, щоб вберегти від арешту захисницю підприємців

"Українська правда"   6965456

ГПУ пікетували з вимогою припинити тиск на Білоцерківську

"Радіо свобода"  24595387.html


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > ГПУ пікетували з вимогою припинити тиск на Римму Білоцерківську.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.08MB