ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ
від 27.03.2006 р. N 2802/6/15-0416

Про окремі питання застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності

Державна податкова адміністрація України розглянула лист <...> щодо застосування окремих положень Указу Президента України від 03.07.98 N 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" (в редакції Указу від 28.06.99 N 746/99) (далі - Указ) і повідомляє.

Відповідно до статті 1 Указу спрощена система оподаткування, обліку та звітності запроваджується зокрема, для юридичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких за рік середньооблікова чисельність працюючих не перевищує 50 осіб і обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 1 млн. гривень.

Для переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єкт малого підприємництва подає письмову заяву до органу державної податкової служби за місцем державної реєстрації.

Заява подається не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного звітного (податкового) періоду (кварталу) за умови сплати всіх установлених податків та обов'язкових платежів за попередній звітний (податковий) період.

Згідно зі статтею 1 Указу середньооблікова чисельність працюючих для суб'єктів малого підприємництва визначається за методикою, затвердженою органами статистики, з урахуванням усіх його працівників, у тому числі тих, що працюють за договорами та за сумісництвом, а також працівників представництв, філіалів, відділень та інших відособлених підрозділів.

Директор Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів)
Н. Хоцянівська

Надруковано:
"Все про бухгалтерський облік",
N 63, 9 липня 2007 р.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Документація > ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.72MB