Децентралізація повноважень органів влади і бюджету передбачена Конституцією України. Будь які зміни Коституції є злочином.

Сторінки: 1 2 3

Звернення до сільських , селищних , міських голів та депутатів місцевих рад, що за зверненням пані Юліїї Тимошенко запрошені прийняти участь у Всеукраїнському з,їзді сільських , селищних , міських голів та депутатів місцевих рад для легалізації злочинних змін до ст.142 та 143 Конституції Верховною радою України і переоформлення національного багатства Українського народу за ст.13 ,ст.14 та 142 Конституції України у власність шахраїв олігархів та чиновників , що за 17 років ним безпідставно користувались.

Нам потрапило запрошення Ю. Тимошенко на Всеукраїнський з'їзді сільських , селищних , міських голів та депутатів місцевих рад , що має відбутись у м. Київ , без вказівки конкретної адреси 05.05.2014 року, як вказано в запрошенні для формування основи концепції місцевого самоврядування ,що має прийняти Верховна рада України .

Через контакти з членами БЮТ нам стало відомо ,що по областям формуються автобуси для підвезення народних обранців на з'їзд до Києва при цьому так само без вказівки конкретно де все це буде відбуватись.

Тому змушені звернутися до сільських ,селищних , міських голів ,які очолюють виконавчі органи ради та місцевих депутатів і повідомляємо , що про злочинність намірів зміни до ст.142 та 143 Конституції України Кабінет Міністрів України та Верховна рада України повідомленні і ці повідомлення ними отримані 28.04.2014 року.

Але продовжуючи свої злочинні наміри КМУ та ВРУ намагається у такий же неконституційний спосіб заручитись підтримкою для змін до ст.142 та 143 Конституції України сільських ,селищних , міських голів та місцевих депутатів.

За статтями 141 та 143 Конституції України сільський , селищний , міський голова ,які очолюють виконавчі органи ради та головує на її засіданнях. та місцеві депутати органів місцевого самоврядування ЛИШЕ управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

Тому приймати участь у Всеукраїнському з,їзді сільських , селищних , міських голів та депутатів місцевих рад ,який не передбачений взагалі законодавством України і не є суб'єктом законодавчої ініціативи для формування основи концепції місцевого самоврядування, що має прийняти Верховна рада України є злочином ,який готують проти УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ теперішні органи влади : Кабінет Міністрів України , Верховна рада України офіційно пропонує внести зміни в Конституцію України в ст.142 і до матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування рухомого і нерухомого майна, доходів місцевих бюджетів, землі , природних ресурсів, що є у власності територіальних громад , додати частину Державного бюджету України. В Конституції і законодавстві України все так і є , потребує тільки виконання., яке в злочинний спосіб не виконується з дня вступу в законну силу Конституції 13.07.1996 року, а саме:


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади (документи) > Децентралізація повноважень органів влади і бюджету передбачена Конституцією України. Будь які зміни Коституції є злочином.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.47MB