Центральна виборча комісія ( України ) у складі 15 “заслужених” юристів України + Вищий адміністративний суд України у складі 3 суддів = УКРАЇНЕЦЬ ,який від народження проживає в Україні “ не є громадянином України та ще й є представником національних меншин , “української етнічної групи”….

Сторінки: 1 2

Я не помилилась написавши 20 злочинців , бо ці "поважні , дорослі " люди використали двох дітей , головних консультантів Серкретаріату Центральної виборчої комісії Князєва І.В., що не будучи посадовою особою та немаючи повноваженнь прийняв документи кандидатів у народні депутати України замість колегіального органу, ЦВК і його посадової особи,як зазначено у ч.4 ст.55 ЗУ "Про вибори народних депутатів України" та Яковенко І.В. що без жодної ознаки вихідних документів від ЦВК долучів до матеріалів судових справ "документи" у тому чіслі і довідку не ЦВК про отримання документів Князєвим І.В. А так ,як умовою реєстрації за ст.55 Умови реєстрації кандидатів у депутати в одномандатних округах є отримання саме ЦВК за довідкою документів кандидата . тому в ЦВК під час прийняття документів від кандидатів були створені умови для подвійної реєстрації ,що дають можливість маніпулювати і кого треба зареєструвати , а кого не треба не реєструвати. І самий страшний злочин у діях ЦВК .Якщо документів ЦВК не приймала то,що вони розглядали і на підставі чого виносили Постанови про реєстрацію та відмову у реєстрації усіх кандидативі ,що подали документи ??? Відповідь - питання часу.

Довідка

Автобіографія.

Білоцерківська Автобіографія

Постанова ЦВК.

Заява про забезпечення доказів виправлена

Рішення Київського Апеляційного суду.

Апеляційна скарга


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади (документи) > Вибори 2012 > Центральна виборча комісія ( України ) у складі 15 “заслужених” юристів України + Вищий адміністративний суд України у складі 3 суддів = УКРАЇНЕЦЬ ,який від народження проживає в Україні “ не є громадянином України та ще й є представником національних меншин , “української етнічної групи”….

На повідомлення "Центральна виборча комісія ( України ) у складі 15 “заслужених” юристів України + Вищий адміністративний суд України у складі 3 суддів = УКРАЇНЕЦЬ ,який від народження проживає в Україні “ не є громадянином України та ще й є представником національних меншин , “української етнічної групи”…." 2 коментара

  1. Юрій сказав:

    А у вас є закордонний паспорт? Якщо є, то розгорніть його і подивіться як латиною ДЕРЖАВА вказує громадянство – NATIONALITY. Це слово має єдиний прямий переклад – національність. І в Паспорті громадянина України для виїзду за кордон ВСІ (включаючи етнічні меншини) ставимо свій підпис, погоджуючись що їх НАЦІОНАЛЬНІСТЬ (воно ж і є громадянство, в паспорті тут же поруч це слово написано) – УКРАЇНЦІ. А етнічна приналежність вказується саме словами “етнічна приналежність”.

  2. Сергей сказав:

    Я вам дуже вдячна за те ,що ви звернули на це увагу . Я це застосую.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.59MB