АКТ проголошення …повернення ГОСПОДАРІВ в Україну.

Сторінки: 1 2 3 4 5

Відповідно до норм ст.140 ст.142 та 143 нової Конституції України 1996р. комунальна власність ,що була державною Української РСР повинна була передана виключно юридичним особам територіальним громадам нової держави Унітарної республіки Україна .
Але після 13.07.1996р. вступу в силу нової Конституції України 1996р. Президент України, Кучма Леонід Данилович ,як гарант додержання Конституції України відповідно до статті 102 мав би передати всю комунальну державну власність Української РСР до територіальних громад Унітарної республіки України , які би нею і розпоряджались .
Але злочинно цього не зробив і разом з усіма своїми послідовниками , Ющенко Віктором Андрієвичем та Януковичем Віктором Федоровичем та Депутатами Верховними радами України І-VІ скликань , органами місцевого самоврядування на місцях , яким до цього часу нічого не належить за Конституцією України просто відкрито викрали майже всю державну власність Української РСР , тобто власність представників народу ,що її створили починаючи з дня здійснення зради 24.08.1991р. і по цей час.
Такі дії кваліфікуються за ст. 82 КК Української РСР , як відкрите викрадення державного майна ,вчинене у великих розмірах , а після вступу в силу Кримінального кодексу України 08.06.2001р. за ст. 109 КК України ( Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ) та 111 КК України ( Державна зрада ).
Таким чином по відношенню до всіх громадянина Української РСР та України , як народу ,що є власником всього державного майна Української РСР організованою групою осіб скоєно злочин, що носить ознаки складу злочину за ст. 56 КК Української РСР ( Зрада батьківщини) ст. 82 КК Української РСР ( Розкрадання державного або громадського майна шляхом грабежу у великих розмірах ) та за ст. 109 КК України ( Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ) та 111 КК України ( Державна зрада ) .
Коли 24.08.1991р. 450 Народних депутатів Верховної ради Української РСР 12 скликання, наші “ благодєятєлі” написали “ виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року" і під цим благородним гаслом у злочинний спосіб по дерибанили всю країну .
І таким чином в Україні починаючи з 24.08.1991р. немає жодного органу влади створеного у відповідності до закону і Конституції .Тому всі приміщення і Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України і т.д- просто захоплені самозванцями.
А в них повинні з'явитись люди від територіальних громад , наші з вами висуванці ,а кого висувати , або не висувати тільки ми і знаємо на місцях.
Що ж робити ? Чи є вихід ? А вихід є завжди. Треба просто повернутись ГОСПОДАРЯМИ у власну країну, стати владою та відновити інструменти безпосередньої демократії встановлені нормами Конституції України .
От так і хочеться написати Акт проголошення ... повернення ГОСПОДАРІВ в Україну і як преамбулу написати: “ Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв'язку з державним переворотом в Українській РСР 24 серпня 1991 року і до цього часу ,що призвело до подальшого і повного розкрадання власності народу України. " готуємо народний ,конституційний ПЛАН дій :
1.Безпосереднє управління народу ;
2.Територіальні громади ;
3.Місцева міліція та комітети територіальних громад ;
4.Реєстрація юридичної особи публічного права територіальної громади та територіальних виборчих комісій;
1.Безпосереднє демократія -управління народу
Розділ I Конституції України ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ Стаття 1. Україна є ...демократична ... держава.
Демокра́тія (з грец. δῆμος + κράτος = народ + влада = «влада народу») — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. При цьому управління державою здійснюється народом або безпосередньо (пряма демократія), або опосередковано, через обраних представників (представницька демократія).
Демократія як народовладдя на сьогоднішній день має дві загальновизнані форми:
пряму (або безпосередню) демократію та представницьку демократію. Пряма демократія — безпосередня участь громадян у вирішенні державних справ (прийняття рішення на референдумі, вирішення питань на загальних зборах тощо);
представницька демократія — вирішення державних питань представницькими органами (парламентом, місцевими Радами тощо), управління державними справами не безпосередньо, а через обраних депутатів парламенту чи місцевого представницького органу.
На щастя в Конституції України передбачені :
1. пряма ( безпосередня ) демократія ;
представницька демократія
Конституція України
Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4 5

Недавні публікації

Правовий простір > Закон і право > АКТ проголошення …повернення ГОСПОДАРІВ в Україну.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.21MB