Акція протесту проти Податкового Кодексу Азарова-Тігіпка в Києві 16.11.10

Олександр Верголяс Понеділок, 15:09, 15/11

Якщо пройтись табором, можна побачити таблички, які показують, що тут живуть підприємці з різних куточків України. Табір - координаційний центр для організаторів автоколон підприємців з усієї України. Хоча протягом декількох днів у наметах проходила ротація людей, вимоги залишаються незмінними: встановити мораторій на прийняття КАТу, дати розробити податковий кодекс вченим, економістам та підприємцям, відправити Уряд у відставку та провести дострокові Парламентські та Президентські вибори.

Підприємці дізнались про всі недоліки «революційного» податкового кодексу від Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу. Це незалежна структура, яка об’єднує сотні малих і середніх громадських організацій. ЇЇ фахівці провели детальний аналіз кожного положення нового Кодексу та опублікували висновки у вигляді інформаційної листівки. Шоковані підприємці, отримавши інформацію про нововведення, почали копіювати та розповсюджувати інформаційні матеріали серед своїх знайомих, які теж займаються бізнесом.

З-поміж «сюрпризів» кодексу - введення касових апаратів для всіх підприємців; зменшення річного обсягу обороту для тих, хто працює на єдиному і фіксованому податках; введення внеску до пенсійного фонду, окремого від єдиного; зменшення кількості найманих працівників з 10 до двох включно з членам сім’ї, збільшення ставки єдиного податку до 1500 гривень (окремо внесок до Пенсійного фонду, хоча за законом до єдиного внеску входить частка пенсійного) та багато інших підводних каменів.

16 листопада під стінами Верховної Ради зберуться підприємці з усієї України на останнюмирну акцію протесту на яку приїде біліше 50 000 підприємців. У таборі нині лунають пропозиції про штурм Верховної Ради у випадку прийняття нею Кодексу. Підприємцям вже нема чого втрачати,податкову петлю натягнуто на їхні шиї, і Уряду залишається лише вибити з-під їхніх ніг табурет.

Водночас із акцією протесту у Києві аналогічні акції протесту проти Податкового Кодексу Азарова-Тігіпка пройдуть у Полтаві, Харкові,Луганську та інших містах України

Источник Politiko.com.ua


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > Акція протесту проти Податкового Кодексу Азарова-Тігіпка в Києві 16.11.10

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.13MB