Звернення до всіх підприємців України

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Звертаємось до всіх підприємців України і просимо особисто або через свої громадські організації або профспілки , членом яких ви є звернутися напряму до РНБО та депутатів Верховної ради України зі зверненням наданим нижче до якого додати копії всіх документів складених територіальними управління Пенсійного фонду України по відношенню до підприємця чи члена громадської організації або профспілки , а саме:

1. повідомлення-розрахунки ( або просто розрахунки) недоїмки ( боргу )по сплаті пенсійних внесків за липень-вересень та жовтень –грудень 2010р. зроблених без Вашої на те заяви до управління ПФВ у місті чи районі про проведення таких розрахунків ;
2. Вимоги про сплату недоїмки за липень-вересень та жовтень –грудень 2010р. складених на підставі повідомлень-розрахунків .

Звернення до РНБО та Верховної ради разом з описом вкладення та повідомленням про вручення їм цього звернення направити на електронну адресу: , для фіксації багато численних злочинних діянь працівників Пенсійного фонду України та від слідкування реакції РНБО та Верховної ради для подальшого використання у зверненнях до міжнародних інстанцій для констатації факту встановлення злочинного режиму в Україні .


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Недавні публікації

Правовий простір > Звернення > Звернення до всіх підприємців України

На повідомлення "Звернення до всіх підприємців України" Один коментар

 1. Александр сказав:

  Президенту Украины Януковичу В.Ф.

  Уважаемый Виктор Федорович!

  В честь 25-летия Чернобыльской трагедии Кабинет Министров Украины внес на рассмотрение в Парламент Закон №7562 «О гарантиях государства относительно исполнения решений суда», в котором предусмотрена передача назначения и распределения льгот и выплат в ведение Кабмина.
  Мы считаем нормы данного проекта противоречащими ст.22,58,75 Конституции Украины, нормам Международного права, решениям Европейского Суда.
  Обращаемся к Вам как гаранту Конституции не допустить принятия данного Закона, ухудшающего материальное положения всех затронутых в нем категорий граждан.
  В случае принятия раздела П «Прикінцеві та перехідні положення» вышеуказанного Закона Украины Красноармейская городская организация инвалидов «Союз Чернобыль Украины» оставляет за собой право обратиться за защитой своих прав и свобод в Конституционный Суд Украины, Европейский суд по правам человека.

  Совет Красноармейской городской организации ВООИ «Союз Чернобыль Украины»

  Голове Верховной Рады Украины
  Литвину В.М.
  Уважаемый Владимир Михайлович!
  Кабинет Министров Украины внес на рассмотрение Верховной Рады законопроект №7562 «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду», в «Прикінцевих та перехідних положеннях» которого затронут вопрос льгот и выплат многим категориям граждан Украины, в том числе и чернобыльцам. Данным проектом Кабмин прелагает подменить Законы Украины постановлениями Кабмина, что противоречит статьям 22, 58 и 75 Конституции Украины, нормам Международного права, решениям Европейского Суда.
  Исходя из этого, мы требуем от депутатов ВР Украины не принимать к рассмотрению вышеуказанный законопроект, нарушающий права и свободы многих граждан Украины, не допустить к переходу управления экономикой в ручном режиме, обеспечить жизнь в государстве по Законаь, а не по Постановлениям Кабмина.

  Совет Красноармейской городской организации ВООИ «Союз Чернобыль Украины»

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.46MB