З В Е Р Н Е Н Н Я

Сторінки: 1 2 3

До лідерів професійних і громадських організацій малого та середнього бізнесу, приватних підприємців України

clip_image002

Вих. № 112010/04/01
Від “04” листопада 2010 р. м.Київ

clip_image002[7]

ЛАЛАК
Олександр Миколайович

Голова Всенародного фронту порятунку України

«УКРАЇНУ ТА УКРАЇНЦІВ ВРЯТУЄ ЛИШЕ СПРАВЖНЯ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ...»

Шановні земляки, побратими, українці!

Сьогодні, 4 листопада 2010 року, в знак народної солідарності, я поруч з Вами брав участь в Акції протесту біля стін Верховної Ради проти свавілля чинної влади України.

Дозвольте мені щиро привітати Вас з великим успіхом - чи не Вперше в історії вже Незалежної Української Держави, без допомоги адміністративного ресурсу і “спонсорства” олігархів та їх політичних партій Вам вдалося зібрати разом тисячі людей для спільного, солідарного самозахисту від посягань цієї злочинної і антинародної за своєю сутністю влади на Ваші права.

Останніми місяцями багатьом політикам, громадським діячам, науковцям, які є справжніми патріотами України, здавалось – наш народ настільки зневірений, деморалізований і дезорганізований панівним в Україні режимом, що після ганебної втрати завоювань 1991 року, а згодом і Помаранчевої революції 2004-2005 років, протягом кількох років нікому вже не вдасться зібрати разом стільки людей для організованого захисту своїх прав і свобод, для розгортання ДРУГОЇ ХВИЛІ народної, національно-визвольної боротьби…

Волею провидіння і щасливою долею, як це завжди має місце в житті всіх націй і народів Світу, злочинний олігархічний режим України, безсоромно і неприховано, відіграючи ганебну роль маріонеток глобальної банківської закуліси глобалізаторів сучасного Світу, в гонитві за своїми надприбутками і безроздільною владою за будь-яку ціну, втративши контроль над суспільною свідомістю мільйонів наших співгромадян але до безмежності самонадіяний і сп`янілий від безкарності після всіх своїх чисельних злочинів проти Українського Народу, припустився чергової фатальної помилки зазіхнувши на права таких сильних особистостей, як Ви. Це нас з Вами – колишніх законослухняних робочих, селян, вчених, освітян, військових і поважних людей інших професій ці “злодії в законі” після 1991 року систематично і цілеспрямовано обдирали до нитки, із року в рік штучно і свідомо обмежували наші людські і громадянські права, вижили з України в пошуках роботи і зарплати понад 7 млн., передчасно загнавши в могилу близько 10 млн. наших батьків, братів і сестер… Задумайтесь, 20 років і 17 млн. наших співвітчизників – це ціле покоління! Всупереч всім нормам моралі і Закону, Вони цинічно і нахабно називають себе народною, законно обраною, легітимною владою ще й само проголосивши себе нашою “національною елітою”. Хіба Вони мають право на таке поважне ім¢я. Вони й досі впевнені, що народ наш остаточно закабалений і вже ніколи не підніметься з колін, нас з Вами вже можна топтати як завгодно і ми з Вами організовано ніколи навіть не «вякнемо», бо перетворені в ЗОМБІ-РАБІВ, якими можна як завгодно маніпулювати та безперешкодно панувати довічно за рахунок грабунку – прихватизації і незаконного привласнення собі і своїм кланам всіх наших з Вами ресурсів і багатств, багатств, створених не ними, а нашими дідами і прадідами, нашими батьками…

Пам`ятайте, друзі, спільники у боротьбі – волею долі і збігом обставин на Вас лягла велика суспільна відповідальність національного значення. Але, це тільки початок справжньої національно-визвольної боротьби українців, всього нашого народу від засилля цього справді окупаційного і абсолютно неукраїнського за своїм змістом режиму…

Все тільки починається!


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > З В Е Р Н Е Н Н Я

На повідомлення "З В Е Р Н Е Н Н Я" 2 коментара

 1. Михайло Бойчук сказав:

  Доброго дня пані Ріммо! Я цілком поділяю вашу позицію,щодо громадянського суспільства та проти свавілля можновладців.На боці влади весь репресивний апарат.І,вже звична,безвідповідальність.
  Ваші пропозиції,шаблони полегшують початок боротьби за свої ЗАКОННІ права,але за початком наступають будні. Щоб продовжувати відстоювати свою позицію потрібна юридична грамотність.Тому що *вони* не дадуть вже спокою.
  Тому наступне за початком не менш ,а може і більш важливе…

 2. Сергей сказав:

  Справа в тому, що я це вже все пройшла і готова допомагати і надалі,і до кінця.
  Якщо я змогла, то зможе і той хто захоче. Тим більш ,що мені допомагати було нікому і я свої знання добувала сама. А тепер всім іншим соромно не скористатись перевіреним досвідом і так само захистити себе.
  Думаю це цілком можливо.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.2MB