Як не платити єдиний соціальний податок

То для того, щоби змусити державні органи, а саме податкову визнати право у 2011р. платників єдиного податку
користуватися всіма нормами Указу Президента України N 727/98 від 3 липня 1998 року «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» без виключення користуючись тим, що це Указ прийнятий на підставі перехідних положень Конституції України, має силу закону і діє до вступу в силу закону з цих питань, тобто закону про спрощену систему оподаткування ( а якщо його приймуть у цьому році, то він почне діяти з 2012р) тому починаючи з 01.01.2011р. і до 01.01.2012р. ми маємо право жити по Указу та необхідно заповнювати платіжні документи про сплату єдиного податку в вказівкою про складові єдиного податку визначені у абз.7 п.2 Указу Президента України N 727/98 від 3 липня 1998 року, а саме: « єдиний податок у сумі____ грн. для перерахування Відділенням Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів до місцевого бюджету - 43 відсотки; до Пенсійного фонду України - 42 відсотки; на обов'язкове соціальне страхування - 15 відсотків (у тому числі до Державного фонду сприяння зайнятості населення - 4 відсотки) для відшкодування витрат, які здійснюються відповідно до законодавства у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Ми до 20.01.2011р. склали таку платівку і заплатили по старому за Указом, правда Ощадбанк не прийняв, прийняв –УкрСиббанк.

І, доречи підприємці, які мають знайомих у Держказначействі та податковій говорять, що Держказначейство працює за Указом та розділяє та перераховує і 43 відсотки до місцевого бюджету і 42 відсотки до ПФУ і 15 до соцфондів, а ті, хто з підприємців проплатив по ПК у тих у податковій недоїмка. З цього висновок у Держказначействі сидять люди, Які розуміють, що ПК не може змінити Указ і тому вони зобов’язані діяти виключно по Указу, бо може спіткати участь, а ля Тимошенко та Луценко і іже з ними.

Додаткові відрахування до ПФУ платити не треба з 01.01.2011р. бо ЗУ про єдиний соціальний ЗУ №1058 про пенсійні внески скасований, тому на цьому все з пенсійними внесками.

Тому беріть і користуйтесь, а не жальтеся на судьбу.

Єдиний соціальний я особисто платити не буду, ( до речі перший платіж треба зробити до 20.03.2011р. за лютий, за січень ми проплатили у грудні у складі єдиного, а порядку донарахувань єдиного соціального до сплати єдиного НЕМАЄ ), бо дійсно треба розібратися з рахунками соцфондів та ПФУ (на виконання функцій Пенсійного фонду, просто органу ( невідомо тільки чого )) за ЗУ №1058, чому вони нікому не підзвітні та не підконтрольні, такі собі ЧОРНІ ДІРИ.

Кримінальна відповідальність за несплату єдиного соціального починається з 470 000 гривень, щоби мені з моїми 10 робітниками заборгувати таку суму до ПФ треба 18 років за цей час ми їх посадимо до тюрми за ці художества, або викинемо з держави, як у ТУНІСІ.

Знаєте, можна бути жертвою і просто сидіти і нити, а можна бути ВЛАДОЮ у цій країні та взяти законодавство і ним захиститись. І повірте завжди - ВИХІД є.

Рімма Білоцерківська, голова ГО «Правовий простір», м. Сєвєродонецьк Луганської області


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Закон і право > Як не платити єдиний соціальний податок

10 коментарів до запису “Як не платити єдиний соціальний податок”

Страницы: « 3 [2] 1 » Показать все

 1. 6
  Анна сказав(ла):

  Подскажите, как быть с уплаченными пенсионными взносами с июля по декабрь? Ведь это фактически также были незаконные требования об оплате. Потому что, принимая Закон от 8 июля 2010 года № 2461-VI, в части внесения изменений в Закон Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании», были нарушены требования ст. 1 Закона Украины «О системе налогообложения». Этой статьей предусмотрено, что поправки в данный закон, другие законы Украины о налогообложении относительно предоставления льгот, изменения налогов, сборов (обязательных платежей), механизма их уплаты вносятся в этот закон, другие законы Украины о налогообложении не позднее, чем за шесть месяцев до начала нового бюджетного года и вступают в силу с начала нового бюджетного года. Закон № 2461- VI, оказывающий влияние на частных предпринимателей и облегчающий их карманы, вступил в силу со дня опубликования, т.е. с 17 июля 2010 года. Очевидным является нарушение норм Закона «О системе налогообложения». Т.е. согласно нормам Закона Украины «О системе налогообложения», Закон «О внесении изменений в законы Украины «О Государственном бюджете Украины на 2010 год» и «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании», в части общеобязательного пенсионного страхования, должен вступить в силу с начала нового бюджетного года, а, следовательно, отсутствуют основания для начисления и взыскания недоимки, финансовых санкций.
  Как вы думаете, можно ли подать заявление в ПФУ о перерасчете пенсионных взносов? В какой форме его можно оформить?

 2. 5
  Андрей сказав(ла):

  девушка написав(ла) в комментах, що::

  Стаття 10. Добровільна сплата єдиного внеску
  1. Платниками, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску, є:
  особи, зазначені у пунктах 4 та 5 частини першої статті 4 цього Закону, – на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, та/або від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності;

  Я так понял, что “добровільна сплата” – дело добровольное! Т.е., хочу – плачу, не хочу – не плачу! А ст.4 этого закона, обязывает меня (как СПД) платить? Или я что то не так понял??? Очень буду рад ошибиться!

 3. 4
  девушка сказав(ла):

  Стаття 10. Добровільна сплата єдиного внеску

  1. Платниками, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску, є:

  особи, зазначені у пунктах 4 та 5 частини першої статті 4 цього Закону, – на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, та/або від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності;

 4. 3
  девушка сказав(ла):

  @ Андрей:
  А продолжение где? Так по кусочку какойто статьи можно и на пожизненое подписаться. Ст.10 почитайте.

Страницы: « 3 [2] 1 » Показать все

Залишити коментар:

Введіть свій email:

Потребление памяти: 39.5MB