Врадіївка. На особистому прийомі у зам.міністра Дубовик В. з’ясувалось, що вони УСЕ ЗНАЮТЬ(відео)


04-07-2013р. Врадіївка. Зам.мінстра МВС ДУБОВИК знає про бесчинства по усій Україні

04-07-2013р. Врадіївка. Зам.мінстра МВС ДУБОВИК ВІКТОР БОРИСОВИЧ та Ріма Білоцерківська. Суперечка на тему того, що Дубовик не зразу захотів підписатися під заявами які отримав на особистому прийомі. При цьому була спроба сфальсифікувати наявність самої події особистого прийому, шляхом реєстрації заяв у Врадіївському відділені міліції, а не у особистому журналі прийому громадян Дубовика. Ріма переконливо пояснила усім присутнім чому потрібно саме відмітка Дубовика, а не Вродіївського райвідділу, тому що наші заяви напрявлять тим на кого ми скаржимось і замість обєктивного розгляду заяв міністерством, цим будуть займатись ті на кого ми скаржимось. А коли є відмітка про особистий прийом, тоді саме міністрество і Дубовик особисто відповідатиме за повне і неупереджене розслідування навдених фактів

У п ‘ятницю 04-07-2013р. у Врадіївці під час особистого прийому громадян заступником міністра МВС Дубовик В.Б., громадян України Ріми Білоцерківської, Романа Олексевича, Оксани Козлової, Святослава Грабовського, з’ясувалось, що представники органів влади чудово знають про усе, а саме про відсутність органів влади на місцях, про відсутність розпорядчих актів на створення органів влади, про усі злочинні схеми і про багато іншого. Чому ті кого ми наняли на роботу, а саме правоохоронці – маючи таку інформацію нічого не роблять? Як висновок напрошується, що необхідно докорінно міняти склад Українського уряду (кабмін), гаранта, парламенту і терміново утворювати Територіальні громади. (http://vilnyi-prostir.org/vradijivka-na-osobystomu-pryjomi-u-zam-ministra-dubovyk-v-zyasuvalos-scho-vony-use-znayutvideo/)

Скарга до Зам.мінстра МВС ДУБОВИК ВІКТОРА  БОРИСОВИЧА

Відповідь на скаргу.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > Врадіївка. На особистому прийомі у зам.міністра Дубовик В. з’ясувалось, що вони УСЕ ЗНАЮТЬ(відео)

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.4MB