Відкрите звернення до Генерального прокурора, Президента, громадськості України.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Я, Білоцерківська Рімма Миколаївна, майже за 10 років правозахисної діяльності знаю, що злочинна державна система діє, поки ми її визнаємо.

П'ять років тому 18.09.2007 р. під час проведення мітингу по незаконній забудові прибудинкової території на мене, правозахисника напала з газовим балончиком людина, в результаті чого мене забрала бригада швидкої медичної допомоги.

Рівно через шість місяців, а саме 27.02.2008р. проти мене було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.296 КК України (хуліганство) за начебто отримані нападником “подряпини” на руках під час нападу на мене.

За п'ять років мене викликали 16 разів до слідчого відділу, 50 засідань провів Сєвєродонецький міський суд, його дев'ять суддів розглядали цю справу та 7 із них заявили самовідвід, 5 засідань провів Рубіжанський міський суд.

Під час судових засідань в Рубіжанському міському суді я кожного разу звертала увагу судді Томко В.В. на те, що він не має права розглядати цю справу, не підсудну суду у м. Рубіжному, і що будь-яке рішення, прийняте ним, буде скасовано, та просто буде витрачено ще декілька років мого життя, але він просто не реагував.

І як тільки я зробила те, що залежить виключно від мене, і перестала виконувати злочинні накази судді Томко В.В., користуючись своїм правом за ст. 60 Конституції України, то почав працювати Закон.

І от що вийшло: суддя Томко В.В. сусіднього Рубіжанського місцевого суду, звичайно, може винести Постанову про розшук Білоцерківської Р.М., яка проживає в іншому місті- в Сєвєродонецьку і звичайно може дати доручення це зробити місцевій міліції Рубіжного.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > Відкрите звернення до Генерального прокурора, Президента, громадськості України.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.63MB