СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності.

Сторінки: 1 2

п. 2. Плановою виїзною перевіркою вважається перевірка фінансово-господарської діяльності суб'єкта підприємницької діяльності, яка передбачена у плані роботи контролюючого органу і проводиться за місцезнаходженням такого суб'єкта чи за місцем розташування об'єкта власності, стосовно якого проводиться така планова виїзна перевірка. Планова виїзна перевірка проводиться за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності суб'єкта підприємницької діяльності за письмовим рішенням керівника відповідного контролюючого органу не частіше одного разу на календарний рік у межах компетенції відповідного контролюючого органу.
Забороняється проведення планових виїзних перевірок за окремими видами зобов'язань перед бюджетами, крім зобов'язань за бюджетними позиками і кредитами, що гарантовані бюджетними коштами.
Право на проведення планової виїзної перевірки суб'єкта підприємницької діяльності надається лише у тому разі, коли йому не пізніше ніж за десять календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки надіслано письмове повідомлення з зазначенням дати її проведення.
п. 3. Позаплановою виїзною перевіркою вважається перевірка, яка не передбачена в планах роботи контролюючого органу і проводиться за наявності хоча б однієї з таких обставин:
а) за наслідками зустрічних перевірок виявлено факти, які свідчать про порушення суб'єктом підприємницької діяльності норм законодавства;
б) суб'єктом підприємницької діяльності не подано в установлений строк документи обов'язкової звітності;
в) виявлено недостовірність даних, заявлених у документах обов'язкової звітності;
г) суб'єкт підприємницької діяльності подав у встановленому порядку скаргу про порушення законодавства посадовими особами контролюючого органу під час проведення планової чи позапланової виїзної перевірки;
д) у разі виникнення потреби у перевірці відомостей, отриманих від особи, яка мала правові відносини з суб'єктом підприємницької діяльності, якщо суб'єкт підприємницької діяльності не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит контролюючого органу протягом трьох робочих днів від дня отримання запиту;
е) проводиться реорганізація (ліквідація) підприємства.
Позапланові виїзні перевірки з підстави, визначеної у пункті "е" частини першої цієї статті, проводяться лише органами державної податкової служби та органами контрольно-ревізійної служби в межах їх повноважень.
Позапланова виїзна перевірка може здійснюватись і на підставі рішення Кабінету Міністрів України.
п. 5. Контролюючими органами, які мають право проводити планові та позапланові виїзні перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, є:
а) органи державної податкової служби - стосовно сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та державних цільових фондів, неподаткових платежів .
ч.4 п.5 Планові виїзні перевірки проводяться всіма контролюючими органами одночасно в день, визначений органом державної податкової служби. Порядок координації проведення таких перевірок встановлюється Кабінетом Міністрів України. ”.
Відповідно до того ,що я_________________, громадянин -підприємець - є суб'єктом мікропідприємництва і під дію Податкового кодексу України не підпадаю і як наслідок не підпадаю під проведення планових та позапланових перевірок , які проводяться всіма контролюючими органами одночасно в день, визначений органом державної податкової служби ,ДПІ у м.___________________, у тому числі і неподаткових платежів , а саме: пенсійних внесків та Єдиного соціального внеску Пенсійного фонду України.

МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності.

На повідомлення "СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадають під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності." 2 коментара

  1. Андрей сказав:

    незрозуміло посилання на статтю 8 податкового, можливо ви мали на увазі главу 8, але і там говориться про платників податків, немає там розділу на великий, середній та малий бізнес, будьласка роз’ясніть на підставі чього ми як СУБЄКТИ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА — не підпадаємо під планові та позапланові перевірки фінансово-господарської діяльності?.
    с повагою Андрій

  2. Сергей сказав:

    Там посилання на ст.82 Податкового кодексу України ,як раз про перевірки.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.85MB