Розсилка 29 січня 2011р

Сторінки: 1 2

Безстрокова акція протесту.

1 лютого розпочинається нова хвиля акцій протесту малого та середнього бізнесу України проти неправомірних, репресивних кроків органів влади, непрофесійних або навмисних дій по розробці та введенні шкідливого для країни податкового кодексу, та інших законів, які фактично знищують економіку України, середній клас та створюють рай для олігархів.

Очевидно, що влада тепер добре підготувалась до масових акцій, і дуже їх боїться. Тому треба чекати, що нас будуть намагатись розпорошити, повести за псевдолідерами, вимотати наші сили та нейтралізувати справжніх лідерів. Уже зараз використовується репресивний апарат прокуратури, міліції, СБУ, інших контролюючих органів для залякування, фабрикування кримінальних справ чи оформлення підписки про невиїзд, виклики на допити під час проведення масових акцій.

Нам необхідно протиставити цьому організовану, чітко сплановану тактику протидії. Масові акції не відміняються, навпаки вони повинні стати важливою складовою нашої боротьби за свої права. Проте треба усвідомлювати, що під час таких акцій ми несемо великі витрати. Тому проводити їх треба після серйозної підготовки та мобілізації максимально сил, забезпечувати масовість. Потрібно чітко поставити завдання, узгодити вимоги та план проведення такої акції. Недопустимо існування кількох центрів керівництва. Це тактика, яку успішно задіяли провладні та опозиційні політтехнологи під час підприємницького майдану в листопаді 2010 р.

Під час проведення акцій треба чітко дотримуватись законодавства та не йти на поводу у політиканів, які намагаються завоювати дешевий авторитет, та провокаторів від влади. Будь-які протиправні дії будуть використовуватись для масових репресій. Нинішня влада готова на все, щоб втримати владу в своїх руках і зацікавлена в дестабілізації обстановки не менше ніж політична опозиція, що дасть змогу ввести пряме президентське правління та ввести надзвичайний стан.

Учасникам та організаторам треба бути пильними, передбачити власну охорону, триматися групами біля добре знайомих людей, при виявленні підозрілих осіб видворяти їх з натовпу, ізолювати без застосування фізичної сили. При потребі звертатись до правоохоронців. Обов’язково фотографувати таких осіб. При загрозі розгону чи провокацій взятись попідруки, створивши живий ланцюг, не давати проникнути всередину провокаторам. При потребі сісти компактно на землю. Вести відео та фотозйомку та передавати при можливості негайно в Інтернет, особливо при загрозі вилучення відеоапаратури. Прямо з місця подій передавати по телефонах та в Інтернет факти протиправних дій для негайної розсилки в Інтернеті та в ЗМІ.

При проїзді до місця здійснення мітингів чи інших масових акцій, фіксувати всі дії правоохоронців, які перешкоджають проїзду. Обов’язково записувати прізвище, звання, № нагрудного знаку, № автомобіля, тощо, скласти акт про перешкоджання реалізації конституційних прав громадян на протест. Фотографувати та аналогічно передавати інформацію по Інтернету та телефону.

Використовувати інші форми протесту.

Страйк - податковий страйк - так як податковий кодекс, як і інші закони, прийняті з грубими порушеннями, повинен вступити в силу не раніше ніж 2012 р. Платити податки по старому, та не допускати до перевірок жодні з контролюючих органів. У випадку намагання провести перевірку оголошувати про переслідування за громадянську позицію та порушення конституційного права на протест.

Оголосити про те, що в зв’язку з фактами, коли люди в формі видаючи себе за правоохоронців підкидали вибухівку, наркотики, зброю сторонніх в приміщення допускати не будемо.

Оголосити про те, що з травня 2010 р. Асамблея веде так звану чорну книгу, де збираються факти неправомірних дій чиновників, кожен, хто буде перевищувати своє службове становище та зловживати, попаде в цю книгу і рано чи пізно понесе заслужене покарання, як нацисти понесли покарання після 1945 р.

Створюється фонд взаємодопомоги. З цього фонду буде надаватися допомога постраждалим від репресій, в тому числі чиновникам, які відкрито виступили проти системи та відмовились від виконання злочинних наказів.

Примітка. Тим, хто попав у чорний список, або відносно кого є інші негативні факти, в тому числі негативна реакція підприємців, така допомога надаватись не буде.

Збирати інформацію щодо власності чиновників, їх спосіб проведення дозвілля, наявність коханок, де відпочивають, скільки раз на рік їздять за кордон і з ким. Їх афери та злочинні оборудки. Особливо нахабних проводити додому під наглядом, фіксувати коло друзів та наближених. Робити інші аналогічні кроки, які робить чиновництво щодо нас. Робити все виключно в рамках законодавства.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Акції > Розсилка 29 січня 2011р

На повідомлення "Розсилка 29 січня 2011р" 2 коментара

 1. knyazev_i сказав:

  Поддерживаю и принимаю участие !!!!!! Нам нужно государство жизни, а не смерти.Лучше убрать их с дороги, пока они не “убрали” всех нас.
  Мы люди, а не стадо баранов!

 2. admin сказав:

  knyazev_i написав(ла) в комментах, що::

  Лучше убрать их с дороги, пока они не “убрали” всех нас.

  Поддерживаю!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.1MB