Рейдерство громадської землі – сходи до усвідомлення права власності територіальних громад .

З притаманного харизмі української нації волелюбства , пошуку правди життя час, події, випадки та трагедії історії країни останніх часів перетворили середнього українця в суцільний, обмежений духовністю біоорганізм, втрачений елементарної здатності аналітичного мислення та здорової свідомості.Слід за це подякувати спаплюженим теоріям демократії та народовладдя, покладеними на дарвінізм походження «людини розумної». Хтось образиться і буде готовий вступити в дискусію? Маєте право. Я керуюсь фактами та власним досвідом суспільно активного життя в одній місцевості протягом останніх 4 –х років і досвідом активної участі в бурхливих подіях помаранчевого майдану, що покликав мене, як і тисячі киян за ідеєю здійснення програми справедливості суспільства.

Організація місцевих протестів однієї локальної території проти незаконних забудов поширила мої уявлення про внутрішній стан як активістів, з якими була солідарна протягом 4-х років, так і киян, що тимчасово залучались до акцій і тих хто байдуже проходив повз нас. Не так перемоги, як програні акції на забудовах історичного центру Києва мали для киян особливе значення. Вони зароджували апатію тим, хто з надією ставав до барикад. Надзвичайно важко було після здачі забудовникам культурного центру, а потім і Подолу спілкуватись з тими, хто не стояв поруч місцевих протестів, а спостерігав за ентузіастами і безпідставно звинувачував у лобіюванні нас якимось опозиційними силами. Вони жваво та енергійно обговорювали плітки про вимагання хабарів і придумували жахалки про кожного активіста. Виступи проплачених політологів заганяли суспільну думку в залежність від їх недалеких пророцтв про приреченість, що ще не одне покоління буде жити в умовах старого совкового менталітету. І хто ще може за таких умов вимагати чисельних пікетів, потирачи руки над тим, що їх стає все менше та меше? Лише ті, хто прагнуть більш мовчазного суспільства для забезпечення свавілля чиновників влади, зрощенної з жадібним каптіалом.

Продовження: http://vyhid-e.org.ua/article/reyderstvo-gromadskoyi-zemli-shodi-do-usvidomlennya-prava-vlasnosti-teritorialnih-gromad


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Територіальні громади (документи) > Рейдерство громадської землі – сходи до усвідомлення права власності територіальних громад .

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.51MB