Порядок оскарження дій органів виконавчої служби.

Сторінки: 1 2

Для оскарженні необхідно отримати інформацію про правоздатність органу ДВС , а саме отримати копії установчих документів та підтвердити факт того, що положення про орган ДВС не є чинним оскільки не зареєстровано органами Міністерства юстиції і не внесено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів , як нормативно правовий акт, зведеними нормами якого визначено порядок організації діяльності органу влади.

Для цього до міського чи районного управління юстиції подається Запит про надання публічної інформації про установчі документи органу ДВС ( зразок запиту ).

Після отримання відповіді до Державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України подається запит щодо надання відомостей про внесення Наказу відповідного міського чи районного управління юстиції про затвердження Положення про Відділ державної виконавчої служби міського чи районного управління юстиції. у вашому місті чи районі до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів( зразок запиту і зразок відповіді ).

Крім цього з з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців слід отримати розширений витяг про юридичну особу Відділ державної виконавчої служби вашого міського чи районного управління юстиції.

Ці документи бажано отримати заздалегідь оскільки постанова про відкриття виконавчого провадження має бути оскаржена до відповідного адміністративного суду на протязі 10 діб від дня її отримання.


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > Порядок оскарження дій органів виконавчої служби.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.53MB