Останній цуґцванґ – для тих, хто називає себе «владою» – 2

Сторінки: 1 2 3 4

3) за приховування (заниження) страхувальником суми заробітної плати (виплат, доходу), на які нараховуються страхові внески, накладається штраф у розмірі всієї суми прихованої (заниженої) заробітної плати (виплат, доходу), а в разі повторного протягом року такого порушення - штраф у триразовому розмірі суми прихованої (заниженої) заробітної плати (виплат, доходу);

4) за донарахування територіальним органом Пенсійного фонду або страхувальником сум своєчасно не обчислених та не сплачених страхових внесків накладається штраф у розмірі 5 відсотків зазначених сум за кожний повний або неповний місяць, за який донараховано ці суми;

5) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання відомостей, звітності, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20 відсотків зазначених сум та не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

6) за наведення в установленому порядку обліку сум заробітної плати (виплат, доходу), на які нараховуються страхові внески, відсутність первинних документів про обчислення та сплату страхових внесків накладається штраф у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

7) за несплату, неповну або несвоєчасну сплату авансових платежів із страхових внесків, передбачених цим Законом, - штраф у розмірі 50 відсотків сум несплачених або своєчасно не сплачених авансових платежів».

І не залежно від того, що їх спонукало до скасування 9 пунктів ст.106 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», виграв той з підприємців хто набрався знань, терпіння і самоповаги для того, щоби відстояти своє право не платити пенсійні внески у 2010р.

Відповідно до вищезазначених норм жодне управління ПФУ не має тепер права складати Вимоги, рішення про штрафні санкції, як і державна виконавча служба виконувати Вимоги про сплати боргу ( недоїмки ).

Відкриття виконавчого провадження з 01.01.2011р. за Вимогами про сплату боргу чи Вимогами про сплату недоїмки є незаконним. У нас вже є статистика коли ДВС відмовляла управлінням ПФУ у відкритті провадження з цих підстав, але якщо ваша державна виконавча служба відкрила виконавче провадження за Вимогою після 01.01.2011р. пишіть скаргу до начальника ДВС ( шукайте її на наших сайтах pravoprostir. com).

Хто не заплатив пенсійні внески за 2010р. вільні від їх сплати.

Тому висновок, що іноді треба мати бажання мати знання та трошки витримки і дійти до кінця, а іноді і держава розуміючи неспроможність своїх аргументів вирішить проблеми, які сама нам і створила.

Отже, дякую богові і тим, хто набрався мужності і переступив через свої страхи та відстояв свою гідність і відчув себе владою в УКРАЇНІ.

Рімма Білоцерківська, голова ГО «Правовий простір» м. Сєвєродонецька, Луганської області


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2 3 4

Недавні публікації

Правовий простір > Звернення > Останній цуґцванґ – для тих, хто називає себе «владою» – 2

На повідомлення "Останній цуґцванґ – для тих, хто називає себе «владою» – 2" 5 коментарів

 1. Ирина сказав:

  Я не платила внески і скористалась алгоритмом Рімми коли прийшла вимога за III квартал 2010.Дуже вдячна їй за таку підтримку.Сьогодні отримала вимогу за III-IV квартали і тепер не зрозуміло, що робити далі? Чи існує документ для відповіді в ПФУ з урахуванням вищесказанного?

 2. Сергей сказав:

  Ирина написав(ла) в комментах, що::

  Я не платила внески і скористалась алгоритмом Рімми коли прийшла вимога за III квартал 2010.Дуже вдячна їй за таку підтримку.Сьогодні отримала вимогу за III-IV квартали і тепер не зрозуміло, що робити далі? Чи існує документ для відповіді в ПФУ з урахуванням вищесказанного?

  Да, да , и мне интересно что делать дальше…

 3. Анна сказав:

  А кто все-таки заплатил, что делать? Ведь ПФ не давал справки от отсутствии задолженности без оплаты за 3-й квартал. Поэтому просто пришлось заплатить. Какие действия в этом случае? Можно ли вернуть деньги или сделать перерасчет в счет будущих платежей?

 4. сергій сказав:

  Безпредел полный!!! Пришло с обласного ПФУ письмо суть которого как всегда, сводится в отказе от отмене вымогы, на основании того , что в раенном ПФ мы попросили роздрук особової картки за 6 квартал!!!!! но это не так… (3,4 квартал нам с чуть ли не с мордобоем дали роздрук!) Постанова Киевского окружного суда, и не только их не колышит , и напрямую за неуплату, грозят криминальной ответственностью!!! что делать??? брать припасенный “Максим” и на Киев!?

 5. Алексей сказав:

  УПФ Украины в городе ссылаются на то что закон 1058-IV является специальным законом и лишь он регулирует и определяет (ст.5 п.2 )плательщиков страховых взносов, их права и обязанности, порядок начисления исчисления и уплаты по страховым взносам.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.46MB