Фотосессия беременности http://www.rodynnefoto.com.ua.

ОБЕРЕЖНО !!! Держнаглядпраці.

Відповідно до того ,що почастішали незаконні перевірки підприємців Держнаглядпраці.
Надаю законодавство ,яким регламентуються перевірки цим органом.

ЗАКОНОМ УКРАЇНИ "Про охорону праці"

"Цей Закон визначає основні положення щодо реалізації конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров'я у процесі трудової діяльності, на належні, безпечні і здорові умови праці, регулює за участю відповідних органів державної влади відносини між роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища і встановлює єдиний порядок організації охорони праці в Україні.

Розділ I

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Визначення понять і термінів
Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності".
Таким чином ЗУ "Про охорону праці" встановлено ,що охороні підлягає праця ,яка має небезпечні фактори ,що впливають на здоровя робітників ,а Переліком робіт з підвищенною небезпекою визначені роботи ,що є небезпечними .
І тому перевірці Держнаглядпраці підлягають ті підприємці та підприємства ,що проводять роботи згідно з Переліком робіт з підвищенною небезпекою, що додається.

Перелік робіт з підвищеною небезпекою


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > ОБЕРЕЖНО !!! Держнаглядпраці.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.4MB