Фоторепортаж

Сторінки: 1 2

4 листопада 2010 року о 9 години ранку біля Верховної Ради розпочалася безстрокова наметова акція протесту проти податкового кодексу.

В акції беруть участь понад 5 тис. осіб з різних регіонів України.
За сприяння парламентарів Констянтина Бондарева, Ксенії Ляпіної та Андрія Павловського було встановлено декілька наметів на яких зазначено, що "намети приватна власність народних депутатів".

1

Підприємці прийшли з плакатами проти нового податкового кодексу. Крім того, є плакати "Уряд Азарова — «бери шинель...», «Великим вареником можна подавитися», «Ганьба новій владі», «Ні — азаровщині!». Також було гасло: «Третій Податковий — ганебніший третього рейху», — а під ним три поховальних вінки. Люди тримали алюмінієві відра і стукали по них.

В акції беруть участь представники Кривого Рогу, Львова, Закарпаття, Донецька, Київської, Черкаської,  Полтавської, Житомирської областей.

Перед підприємцями зі словами підримки виступили народні депутати Ксенія Ляпіна, Наталія Королевська, Володимир В'язівський, Андрій Павловський, Микола Катеринчук, Анатолій Гриценко та інші.

Біля парламенту було посилено охорону, оскільки в четвер до парламенту прибув президент Віктор Янукович для представлення кандидатури Віктора Пшонки на посаду генпрокурора.

Водночас голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський вважає, що підприємці, які протестують проти нового Податкового кодексу, не хочуть платити податки.

Про це він написав у своєму Живому журналі.

«Я розумію людей, які не хочуть платити податки. Це нормально. І люди за конституцією мають право висловлювати свою думку — під Верховною Радою в тому числі», — написав він.
Бродський вважає, що «потрібно пам'ятати і про решту країни, в якій живе 46 мільйонів людей, і вони теж мають право на життя, на гідні зарплати і пенсії».

«А то у нас кажуть: „Ой-ой-ой, яка в нас маленька пенсія в країні — 700 гривень”, або „Ой-ой-ой, яка маленька зарплата — 1200 гривень”. Так, панове, а за рахунок чого вона буде більше, якщо у нас підприємці віддають 200 грн і не хочуть платити навіть до Пенсійного фонду. Хоч, по суті, цього теж мало», — пише Бродський.

«Тому одні люди мають право на пікети, а інші мають право на життя. Хлопці, поступово звикайте до нормальної країни», — додав він.

Вадим Гладчук, sprotiv.org.
Фото автора

Читайте також:


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Дайджест > Фоторепортаж

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.12MB