Це може зробити кожен у своєму місті!Приєднуйся до МЕРЕЖІ ВЛАДИ та стань одним із ланцюжків відновлення конституційного устрою, по створенню територіальних громад – власності громадян України, що проживають на території та власності на державу усього Українського наороду!!! І ми це обов,язково зробимо разом за ради наших дітей і онуків!

1 частина

До усіх небайдужих до долі своєї держави Україна патріотів! В державі Україна на протязі 22 рокув коїться державний злочин під назвою ПІДРИВ ОСНОВ ДЕРЖАВНОГО УСТОРОЮ.Майте на увазі,що в середині самої держави з'явилась інша,більш могутня та функціонально здатна система пограбування самої влади під назвою Народ України.Саме алгоритм шахрайської схеми ми і будемо пояснювати у цих матеріалах.

2 частина

2-га частина відео-звернення до свідомих громадян України.

3 частина

Результати запитів...

4 частина

Алгоритм створення територіальних громад...


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Семінари > Це може зробити кожен у своєму місті!Приєднуйся до МЕРЕЖІ ВЛАДИ та стань одним із ланцюжків відновлення конституційного устрою, по створенню територіальних громад – власності громадян України, що проживають на території та власності на державу усього Українського наороду!!! І ми це обов,язково зробимо разом за ради наших дітей і онуків!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.52MB