московская загородная недвижимость

Бєспрєдєл в Луганську

Сьогодні уже майже три годин, у Запрудського Ігоря, голови профспілки Луганщини,  м. Луганська у незаконний спосіб проводиться злочинна перевірка господарської діяльності за направленням начальника Луганського Мв УМВС України в Луганській області Ковальчука О.А.

ОБЕПівці ведуть себе, як фашисти,  не зважаю чи на те, що Запрудський І.С. є інвалідом 2 групи і йому на цей момент стало погано та приїхала швидка допомога,  вони продовжують проводити виїмку комп’ютерного процесора разом з ліцензією, яка є в наявності у Запрудського І.С. на єдиний ліцензійний в Україні продукт «Windows»,  на їх думку їм треба злічити ту програму, яка знаходиться у комп’ютері з ліцензією, що є.

Це дуже схоже на 37 рік, прийшли молодчики, які навіть не можуть перевірити, що за програма у комп’ютері і тільки з цих причин ґрунтуючись виключно на власному непрофесіоналізмі та некомпетентних підозрах позбавляють підприємця права працювати,  тобто займатись законною підприємницькою діяльністю.

Крім у приміщенні магазину знаходиться 10 представників міліції,  які забирають товар, а саме: люстри,  лампи та лампочки, при цьому нічого не пояснюють.

До Запрудського І.С. викликали швидку,  швидка хоче його госпіталізувати,  але він не може залишити приміщення,  так як там орудують злочинці в погонах.

Білоцерківська Р.М., голова ГО «Правовий простір» м. Сєвєродонецька,  Луганської області.


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > Бєспрєдєл в Луганську

На повідомлення "Бєспрєдєл в Луганську" 2 коментара

  1. Рубежное сказав:

    бороться с властьимущими нужно наверное уже cовсем по-другому.. писать жалобы таким же хмырям как и те мусорские беспредельщики это просто смешно.

  2. Регги _Подонки сказав:

    Надо собираться опять в 100тыс в Киеве, как осенью и требовать роспуска ВР и импичмента козла!

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.54MB