По кримінальній справі п’ятирічної давнини винесено рішення про арешт Білоцерковської Р.М. 22.05.2012р.

Сторінки: 1 2

Безглузда кримінальна справа порушена майже п,ять років тому за громадську позицію щодо мене, Білоцерківської Рімми, розвалилась завдяки примітивним схемкам слідчих, прокурорів ,суддів , що працюють виключно не по закону, як рейдери, які забирають у людей час, свободу і т.і...

Їм мало того, що справа сфальшована ( немає повідомлення медиків про травми кримінального характеру, немає протокольної форми розслідування по ч.1 ст.296 КК УКраїни, немає запобіжного заходу вибраного прокурором ,що є обовязковим, Постанова про порушення кримінальної справи на розслідування до Сєвєродонецького МВ УМВС і тому все що проводилось там кримінал слідчих ) та у незаконний спосіб розглядається Рубіжанським міським судом .

Суддя Томко В.В. ще й спромігся у відсутність підсудності справи Рубіжанському міському суді та у відсутність Постанови апеляційного суду передати справу до Рубіжанського міського суду вимагати від громадянина свідомо витрачати свій час на розгляд справи у суді не за підсудність, що однозначно є підставою для скасування вироку по справі.

Тому хай краще вони все роблять по беззаконню і власними брудними руками, я їм допомагати у беззаконні не буду.

А що чекає їх і по закону і Конституції України, час покаже.

Рімма Білоцерківська

Поперед розгляд OpenDocument

22.05..2012 Кл. виклик допит Ажипи

22.05.2012 ЗАЯВА ТОМКО


Рекомендую також наступні статті:

Сторінки: 1 2

Недавні публікації

Правовий простір > Новини > По кримінальній справі п’ятирічної давнини винесено рішення про арешт Білоцерковської Р.М. 22.05.2012р.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 32.1MB