Алгоритм встановлення відсутності у податкових інспекцій рахунків публічної власності територіальних громад і як наслідок публічної власності громадян України.

1. Робим запит в податкову  інпекцію про те, чи належить рахунок на правах публічної власності  територіальній громаді вашого населенного пункту , на який  податкова вимагає сплати місцевий  податок  ;

2.Після отримання відповіді від продаткової  робите запит до Управління Державної казначайської служби про те , чи належить цей рахунок територіальній громаді і чи є територіальна громада розпорядником коштів на цьому рахунку;

3. ППовідомляємо податкову про те,що рахунок на який вони пропонують перерахувати місцевий податок не належить вам як публічному власнику у тому чіслі і територіальній громаді , вимагаєте  термінового відкриття таких рахунків з овідомленням вас особисто про їх існування. На цьому платежі  на рахунки ,які не належать ва особисто ,як публічному власнику  в законному порядку припиняємо до оформлення конституційних рахунків передбачених ст. 142 Контитуції України.

Запит ДПІ рахунок на землю зразок_ВСІ податки

Запит про надання публічної інформації=держказначейство рахунок територ .громади )-ВСІ ПОДАТКИ

Запит про надання публічної інформації=держказначейство рахунок територ .громади )-ВСІ

Повідомлення про рахунки ВСІ ПОДАТКИ


Рекомендую також наступні статті:

Недавні публікації

Правовий простір > Для підприємця! > Алгоритм встановлення відсутності у податкових інспекцій рахунків публічної власності територіальних громад і як наслідок публічної власності громадян України.

Залишити відповідь

Введіть свій email:

Потребление памяти: 33.55MB